۲۷ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۳:۴۱
کد خبر: 83247651
۰ نفر
2راننده جهرمي تقدير شدند

شيراز-ايرنا- دو راننده جهرمي به نام هاي منصور محبتي راننده پيكسوت جهرمي به دليل امانتداري و عين‌الله جهانشاهي زيتوني در جشنواره رانندگان حرفه‌اي كشور تقدير شدند.

به گزارش ايرنا رئيس سازمان حمل و نقل عمومي شهرداري جهرم دوشنبه در حاشيه مراسم تقدير گفت: يكي از رانندگان تاكسي پيشكسوت و منضبط جهرمي به نام منصور محبتي چندي پيش در اقدامي نيك، گوشي تلفن همراه بانوي مسافري را كه در تاكسي وي جا مانده بود، به صاحبش رساند.
علي داودي ‌نيا ضمن تقدير و تشكر از همه رانندگان پرتلاش و زحمتكش ناوگان حمل و نقل عمومي جهرم افزود: محبتي با سابقه بيش از 15 سال، راننده تاكسي گردشي كد255 سازمان تاكسيراني است كه اقدامات نيك بسياري در اين سالها داشته و ما نيز بر حسب وظيفه و اشاعه فرهنگ استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي در بين اقشار جامعه، از اين راننده تاكسي امانتدار با اهداي لوح تقدير و جوايزي در جهرم تقدير و تشكر كرديم.
15 اسفند ماه سال جاري نيز يكي ديگر از رانندگان جهرمي به نام عين‌الله جهانشاهي زيتوني، راننده ميني‌بوس برون‌شهري دانشگاه علوم پزشكي جهرم و سرويس پرسنل بيمارستان خفر در دومين جشنواره ايمني رانندگان حرفه‌اي، يكي از 10 راننده‌ برتر كشور شناخته و در تهران از وي تقدير شد.
اين جشنواره 15 اسفندماه در تهران برگزار شد و هدف از برگزاري آن اشاعه فرهنگ ايمني از طريق رانندگان حرفه‌اي، توسعه ايمني پايدار در حمل‌ونقل و ارج نهادن به مقام و منزلت رانندگان حرفه‌اي بوده است.
شهرستان جهرم در 193كيلومتري جنوب شرقي شيراز قرار دارد.
9910 /1876

سرخط اخبار استان‌ها