۲۷ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۳۲
کد خبر: 83247524
۰ نفر
مسي: تا به حال هواداران حريف تشويقم نكرده بودند

تهران- ايرنا- «ليونل مسي» ستاره بارسلونا پس از هت تريك مقابل رئال بتيس اظهار داشت: يادم نمي آيد تاكنون توسط هواداران حريف تشويق شده باشم، خوش شانس بودم كه هر سه ضربه به گُل نشست.

«ليونل مسي» فوق ستاره آرژانتيني باشگاه بارسلونا پس از به ثمر رساندن سومين گل خود با ضربه چيپ در پيروزي 4 بر يك شب گذشته تيمش مقابل رئال بتيس، از سوي هواداران ميزبان در ورزشگاه بنيتو ويامارين ايستاده تشويق شد
هت تريك ستاره آرژانتيني در اين ديدار چهارمين مورد آن در فصل جاري و سي و سومين بار در لاليگا محسوب مي شود اما اين سومين باري بود كه موجب همهمه در ورزشگاه شد؛ همهمه اي كه نه تنها هواداران آبي اناري ها بلكه هواداران بتيس را مجبور به تشويق كرد.
مسي سومين گل خود را تقريبا از زاويه اي غيرممكن با ضربه اي به اصطلاح «چيپ» از روي سر «پائو لوپز» عبور داد و حاضرين در ورزشگاه مبهوت از نبوغ فرازميني مينياتوري بارسا براي نشان دادن عمق تحسين خود، هيچ راهي به جز تشويق ايستاده پيدا نكردند.
در اين بين، مسي پس از بازي در مصاحبه با مووي استار اظهار داشت: به خاطر ندارم كه براي به ثمر رساندن يك گل از سوي هواداران حريف تشويق شوم.
وي در پاسخ به اين پرسش كه آيا تاكنون چنين گلي به ثمر رسانده بود يا خير تاكيد كرد: نمي دانم اما خوش شانس بودم كه هر 3 ضربه ام وارد دروازه شد و سه امتياز بازي را به دست آورديم؛ مي دانستيم كه اين فرصت را داريم تا اختلاف امتياز خود را با اتلتيكو افزايش دهيم و آن را از دست نداديم.
ورزشي**3991**9118**

سرخط اخبار ورزش