تعامل رسانه ها و روابط عمومی ها تقویت شود

شهركرد- ایرنا- مدیركل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری چهارمحال و بختیاری با تاكید بر تقویت همكاری و تعامل رسانه ها و روابط عمومی ها گفت: این تعامل نقش بی بدیلی در پیشبرد بهتر برنامه های استان دارد.

به گزارش ایرنا، احسان فروزنده شهركی روز دوشنبه در دیدار روابط عمومی های نهادهای استان از خبرگزاری ایرنا مركز شهركرد افزود: مسئولان روابط عمومی ادارات و نهادها بدانند كه رسانه ها همراه آنها هستند.
وی با تاكید بر حمایت بیش از پیش مدیران و روابط عمومی ها از رسانه ها و مطبوعات و اطلاع رسانی صحیح خدمات دولت و نظام، تصریح كرد: روابط عمومی ها باید بستر مناسبی فراهم كنند تا رسانه ها بتوانند با انعكاس صحیح اخبار از بروز شایعات جلوگیری كنند.
فروزنده شهركی خاطرنشان كرد: امید است با همكاری بیش از پیش روابط عمومی ها و رسانه ها بتوان به تقویت فرصت ها و رفع كاستی های موجود در استان گام های اساسی برداشته شود.
رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ( ایرنا) مركز شهركرد نیز در این دیدار از آمادگی این رسانه برای همكاری بیش از پیش با روابط عمومی ها خبر داد و گفت: بی شك یكی از اركان رشد و توسعه هر منطقه رسانه ها هستند كه بعنوان ركن چهارم دموكراسی نقش مهمی در این حوزه برعهده دارند.
جهانبخش صفری افزود: انتظار می رود تا روابط عمومی دستگاه ها با درك شرایط موجود و كمك برای پیشبرد بهتر برنامه ها در همكاری و تعامل با رسانه ها بیش از گذشته اقدام كنند.
7363/6021

سرخط اخبار استان‌ها