۲۷ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۳۷
کد خبر: 83247351
۰ نفر
برف محور سوادكوه را هم مسدود كرد

ساري - ايرنا - رئيس اداره مديريت راه راهداري و حمل و نقل جاد اي مازندران اعلام كرد: بارش سنگين برف در محور هاي مواصلاتي مازندران پس از مسدود كردن محور كياسر، دقايقي پيش محور سوادكوه (فيروزكوه) نيز به علت بارش برف و كولاك مسدود شد.

سيد محسن هاشمي امروز دوشنبه به خبرنگار ايرنا گفت: در حال حاضر بارش سنگين برف در حد فاصل ورسك تا گردنه گدوك در محور سوادكوه منجر به مسدود شدن راه و زمين گير شدن رانندگان شده است.
وي ادامه داد: عوامل راهداري در حال برف روبي در اي محور هستند اما شدت بارش برف به ميزاني است كه تا اطلاع بعدي اين محور مسدود مي باشد.
رئيس اداره مديريت راه استان مازندران گفت: هم اكنون 300 نفر از عوامل راهداري به همراه 250 درستگاه ماشين الات سبك ، نيمه سنگين و سنگين در 33 اكيپ عملياتي در حال عمليات برف روبي در چهار محور مواصلاتي و كوهستاني مازندران هستند.
هاشمي همچنين از حضور مسئولان استاني به خصوص معاون عمراني استاندار مازندران ، مديركل مديريت بحران استان و نماينگان مجلس در محل مانيتورينگ اداره راهداري براي نظارت مستقيم حضور دارند.
شب گذشته محور هراز نيز به علت بارش برف مسدود شد كه بامداد امروز بازگشايي شد.
همچنين در حال حاضر محور كياسر به علت بارش سنگين برف مسدود شد كه تا اطلاع بعدي تردد در ان صورت نمي گيرد.
محور وازك به بلده در شهرستان نور نيز در حال حاضر بسته است و طبق گفته هاي عوامل راهداري اين محور به علت بهمن خيز بودن در طول ايام زمستان مسدود و پس از عيد بازگشايي مي شود.
همچنين راهداري مازندران هشدار داد كه تردد در محور هاي كوهستاني استان بايد با زنجير چرخ انجام شود.
7335/1654