یازدهمین فراخوان عضویت در مركز رشد پارك فناوری پردیس منتشر شد

تهران- ایرنا- یازدهمین دوره فراخوان پذیرش متقاضیان عضویت در مركز رشد فناوری نخبگان پارك فناوری پردیس آغاز شده و تا 23 فروردین 98 با در نظر گرفتن جامعه هدف، اعم از فرهیختگان، نوآوران و نخبگان حوزه استارت‌آپی كشور منتشر شد.

به گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا از پارك فناوری پردیس، مدیر مركز رشد فناوری نخبگان با اعلام این مطلب گفت: تیم‌ها و شركت‌های نوپای فعال در حوزه‌های فناوری برق ‌و الكترونیك، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مكانیك پیشرفته و مكاترونیك، تجهیزات پزشكی، پرینترهای سه‌بعدی و تولید دیجیتال و نانو مواد می‌توانند جهت درخواست به سایت مركز رشد فناوری نخبگان به نشانی www.techelite.ir مراجعه كنند.
«سید علی هزاوه»، وجود تیم كارآفرین، متخصص و با انگیزه، طرح فناورانه با قابلیت تجاری‌سازی و برنامه كاری منسجم را از الزامات عضویت در مركز رشد برشمرد و افزود: در خصوص مراحل پذیرش متقاضیان، صاحبان طرح با تكمیل و ارسال فرم اولیه تقاضای عضویت و با ارائه اطلاعاتی در مورد تیم كاری و طرح موردنظر در فرآیند عضویت قرار می‌گیرند و در صورت تائید اولیه طرح، جلسه مصاحبه به‌صورت اختصاصی برگزار می‌شود تا طرح‌ها از جنبه‌های بازار و فنی مورد تائید قرار گیرد.
وی به محدودیت فضای استقرار شركت‌ها و تعداد درخواست‌ها اشاره كرد و ادامه داد: در گام بعدی با تائید كارشناسان مربوطه تیم‌هایی كه مورد پذیرش اولیه قرار گیرند به مدت سه ماه در فضای كاری اشتراكی، تحت آموزش برخی مهارت‌های مهم قرار گرفته و در پایان دوره از طرح خود دفاع خواهند كرد.
به گفته مدیر مركز رشد فناوری نخبگان، این آموزش‌ها و مهارت‌ها در دوره پیش‌رشد و دوره رشد كامل‌تر و تخصصی‌تر خواهد بود.
مركز رشد با داشتن شبكه گسترده همكاران (خصوصی و دولتی) و با ارائه امكانات و خدمات پشتیبانی، هدایت و نظارت بر روند پیشرفت واحدهای فناوری عضو و همچنین ارائه خدمات تخصصی و تخصیص فضای استقرار، روند تجاری‌سازی طرح‌ها را تسریع می‌كند.
علمی ** 1836 ** 1055