برد سختي در ديدار با استقلال خوزستان داشتيم

اصفهان- ايرنا- سرمربي تيم ذوب آهن اصفهان گفت: تيم فوتبال استقلال خوزستان سخت مي بازد و در ديدار امروز با تيم ما همينطور بوده است.

به گزارش ايرنا، عليرضا منصوريان شامگاه روز يكشنبه پس از پيروزي تيمش مقابل استقلال خوزستان در نشست خبري، اظهار داشت: تيم استقلال خوزستان تيم خوبي است و پيش از اين ديدار به بازيكنانم گفتم اين ديدار نسبت به النصر سخت تر خواهد بود.
وي گفت: اين تيم به صورت پلكاني رشد خوبي داشته است سخت بازي را واگذار مي كند، تيم استقلال خوزستان در اين ديدار براي پيروزي تلاش زيادي كرد، بالاي جدول و پايين جدول زياد با هم تفاوت ندارد.
منصوريان اضافه كرد : در نيمه دوم بازيكنان ما تلاش بيشتري كردند و توانستيم اين ديدار را با پيروزي دو بر صفر به پايان برسانيم.
سرمربي تيم ذوب آهن با بيان اين كه ديگر نگران تيمم نيستم، اظهارداشت: اعتماد كردن به بازيكنان جوان مي تواند كمك زيادي به آينده تيم من مي‌كند و بايد رشد كنند.
وي با بيان اينكه به جوانان اعتماد كرديم ، افزود: راهي به غير از اعتمارد به جوانان نداشتم چون اعتماد به جوان يعني اعتماد به بنزين سبز و در اين راستا سه نفر از بهترين بازيكنانم را بازي ندادم.
منصوريان با تاكيد بر احترام به داوري اضافه كرد : عليرضا فغاني داور اين ديدار بازي را خوب قضاوت كرد و اين داور بين المللي باعث افتخار كشور است.
وي با اشاره به اينكه كميته داوران آسيايي، پشت داورانشان هستند، تصريح كرد : احترامي كه فغاني در آسيا دارد در ايران نمي‌ بيند وقتي داور تحت فشار باشد بازي از دستش خارج مي‌ شود.
سرمربي ذوب آهن با بيان اينكه باشگاه ها بايد تنبيه‌ هاي مالي را در برنامه ‌هاي خود براي بازيكنان قرار دهند، افزود: داورهاي ما بازي هاي خارجي را راحت تر سوت مي‌ زنند در حالي كه در ايران چنين نيست.
به گزارش ايرنا، ديدار تيم هاي ذوب آهن اصفهان و استقلال خوزستان از هفته بيست و دوم ليگ برتر فوتبال از ساعت 16:30 امروز در ورزشگاه فولاد شهر برگزار شد، در پايان اين ديدار اين تيم ميزبان بود كه توانست با 2 گل زيباي ارسال مطهري بازيكن گلزن خود ميهمان خوزستاني خود را شكست دهد.
/6026/8114