33 پروژه زیربنایی و اقتصادی در استان بوشهر افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شد

بوشهر- ایرنا - 33 طرح و پروژه زیربنایی و اقتصادی در سطح استان بوشهر با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئو كنفرانس، افتتاح و یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شد.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین دكتر حسن روحانی عصر یكشنبه در جلسه شورای اداری استان بوشهر، دستور افتتاح 22 پروژه و آغاز عملیات اجرایی 11 پروژه اقتصادی و زیربنایی در حوزه‌های بهداشت و درمان، راه و شهرسازی، انرژی و نیرو، گردشگری، كشاورزی، صنعت و معدن و ورزشی را صادر كرد.
رئیس جمهوری در ارتباط ویدئو كنفرانسی با شهرهای مختلف استان بوشهر، دستور افتتاح 26 پروژه بهداشتی درمانی، 6 طرح گردشگری، 450 طرح و پروژه كشاورزی ، 5 پروژه در حوزه راه و شهرسازی، یك طرح در حوزه صنعت و معدن، سه طرح در حوزه وزارت نفت و 2 طرح ورزشی را صادر كرد.
همچنین در این جلسه با دستور رئیس جمهوری عملیات اجرایی 21 پروژه بهداشتی و درمانی، 3 پروژه در بخش كشاورزی، 2 پروژه راه و شهرسازی، 3 طرح در بخش صنعت و معدن و یك طرح در حوزه نیرو آغاز شد.
مجموع این طرح ها در سطح استان برای 5109 نفر اشتغال ایجاد كرده است.
در جلسه شورای اداری استان بوشهر با حضور رییس جمهور همچنین 14 تفاهم نامه در حوزه‌های كشاورزی و شیلات، اقتصادی و ‌تولیدی و ‌همچنین خدمات تخصصی فناورانه و پژوهش های كاربردی و مطالعاتی بین استانداری بوشهر و بانك‌های عامل، صندوق كارآفرینی امید، مركز ملی فرش ایران، ایدرو و جهاد دانشگاهی امضا شد.
6047/6045