لاتزیو با درخشش «لوئیس آلبرتو» پارما را گلباران كرد

تهران- ایرنا- بازیكنان تیم فوتبال لاتزیوی ایتالیا یكشنبه شب با درخشش «لوئیس آلبرتو» تیم پارما را گلباران كردند و به برتری چهار بر یك رسیدند.

به گزارش ایرنا؛ شاگردان «سیمونه اینزاگی» در این دیدار كه از هفته بیست و هشتم سری آ و در ورزشگاه «المپیكو» شهر رم برگزار شد، با ارائه یك بازی سراسر هجومی رقیب خود را با نتیجه قابل توجه چهار بر یك شكست داده و سه امتیاز این دیدار را كسب كردند.
لوییس آلبرتو هافبك اسپانیایی تیم لاتزیو در این دیدار در دقایق 26 از روی نقطه پنالتی و 38 در جریان بازی برای این تیم گلزنی كرد. دیگر گل های لاتزیو را «آدام موراشیج» در دقیقه 22 و «سناد لولیچ» در دقیقه 44 درون دروازه پارما جای دادند.
«ماتا اسپروكتی» نیز در دقیقه 77 تنها گل پارما را به ثمر رساند.
تیم لاتزیو با كسب هر سه امتیاز این دیدار 45 امتیازی شده و با سه پله صعود در جدول رده بندی رقابت های سری آ در جایگاه ششم قرار گرفت.
تیم پارما نیز بدون كسب امتیازی از این دیدار با 33 امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.
در سایر دیدارهای همزمان نیز این نتایج به دست آمد:
آتالانتا یك - كیه وو یك
امپولی 2 – فروزینونه یك
پیش از برگزاری این دیدارهای همزمان، یوونتوس صدرنشین كه بدون رقیب در بالای جدول خود نمایی می كند، در حالی با نتیجه 2 بر صفر مغلوب جنوا شد كه «كریستیانو رونالدو» فوق ستاره پرتغالی در این دیدار غایب بود تا تیمش برای نخستین بار در این فصل از رقابت های سری آ شكست را تجربه كند.
ورزشی **9144**9129

سرخط اخبار ورزش