۲۶ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۳:۰۱
کد خبر: 83246329
۰ نفر
صف هاي طولاني خريد گوشت مرغ زيبنده كشور نيست

زنجان - ايرنا - رئيس كل دادگستري استان زنجان گفت: تشكيل صف هاي طولاني براي خريد گوشت گرم مرغ زيبنده نظام جمهوري اسلامي با مردم ولايتمدار نيست.

به گزارش روز يكشنبه روابط عمومي دادگستري استان زنجان حجت الاسلام اسماعيل صادقي نياركي درجلسه شوراي قضايي استان افزود:
بي تدبيري در عرضه و توزيع گوشت گرم مرغ باعث شده اين فرآورده در 11 ماه گذشته از سالجاري كه قيمت آن حدود 80 هزار ريال بوده است به حدود 150 هزار ريال افزايش پيدا كند.
وي به اشاره به انتصاب رياست قوه قضائيه اشاره كرد و افزود: اكنون در راس قوه قضائيه شاهد دانشمندي فرهيخته از درون اين قوه با توانمندي هاي علمي، فقهي، تجربه قضايي، اجرايي و با اشرافيت كامل در تحقق تحول در گام دوم انقلاب به حتم بركت هاي زيادي براي اين دستگاه خواهد داشت.
رئيس كل دادگستري استان زنجان اعلام كرد: دادگستري كل استان زنجان نيز در اين راستا با تمام وجود و قدرت نسبت به پيشبرد اهداف قوه قضائيه و اجراي سياست هاي قوه قضائيه آمادگي كامل دارد.
اين مسئول خاطرنشان كرد: با كار كارشناسي و برنامه ريزي هاي دقيق انجام شده 250 برنامه براي دستگاه قضايي استان تهيه و تنظيم كرديم كه 62 برنامه عملياتي و به عنوان نقشه راه در اختيار حوزه هاي قضايي قرار مي گيرد.
حجت الاسلام صادقي نياركي اضافه كرد: بايد همه برنامه هاي ما بر اجراي دقيق سياست هاي مطابق با برنامه متمركز شود.
وي به ثبت همه پرونده ها در دادگستري تاكيد كرد و افزود: تمام پرونده هايي كه وارد مي شود بايد ثبت و حتي يك پرونده بدون ثبت هم در مراجع قضايي و انتظامي نداشته باشيم.
رئيس كل دادگستري استان زنجان به استقرار كشيك در روزهاي تعطيل نوروز اشاره كرد و ادامه داد: ارائه خدمت به مردم در ايام نوروز به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و روسا و دادستان ها بايد با برنامه كشيك به اجراي دقيق آن اهتمام داشته باشند تا خدمت به مردم حتي در اين روها متوقف نشود.
حجت الاسلام صادقي نياركي افزود: متاسفانه با يك موج گراني قيمت ها در بازار مواجه هستيم كه بايد تعزيرات حكومتي و دادسرا براي مقابله با اين گراني اقدامات موثرتري انجام دهند تا بار فشار از دوش مردم برداشته شود.
در اين ديدار معاونان رئيس كل، روسا، دادستان هاي حوزه هاي قضايي استان زنجان مسائل و مشكلات حوزه قضايي خود را مطرح كردند.
9505/8068

سرخط اخبار استان‌ها