۲۶ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۱:۰۵
کد خبر: 83246119
۰ نفر
وجود مدیران بالای 65 سال در شهرداری تهران زیبنده نیست

تهران-ایرنا- نایب رئیس كمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: وجود مدیران بالای 65 سال در شهرداری تهران زیبنده نیست.

به گزارش ایرنا سیدحسن رسولی روز یكشنبه در یكصد و سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با ارایه تذكر به شهردار اظهارداشت: بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه اطلاعات نیروی انسانی شهرداری اعمال قانون منع بكارگیری بازنشستگان در شهرداری و سازمان ها و شركت های تابعه، به نحو صحیح و عادلانه صورت نگرفته است.
وی گفت:‌ آن دسته از كاركنان و مدیرانی كه از قدرت لابی گری بالایی برخوردار نبودند، مشمول واقع شده و به حالت بازنشستگی تغییر وضعیت اداری پیدا كردند.
رسولی افزود: تعدادی از مدیران شاغل در رده های بالای مدیریتی برغم دارا بودن سنوات خدمتی بالای 35 سال و سن بالای 65 سال همچنان سمت های شغلی و مدیریتی را عهده دارند.
عضو شورای اسلامی شهر تهران خطاب به شهردار اظهارداشت: آقای شهردار شفافیت و تبعیض زدایی یكی از اهداف راهبردی ما و شماست و برچسب بكارگیری استانداردهای دوگانه در این موضوع زیبنده جمع 22 نفره اصلاح طلب ما نیست.
رسولی خطاب به شهردار تهران اظهار داشت: فرض اینجانب این است كه شهردار تهران به دلیل كثرت كار به این موضوع ورود نكرده اند و بر این اساس تذكر می دهم در اسرع وقت دستور فرمائید اقدام عادلانه بعمل آورند.
تهرام/7244/ 7245//1348

سرخط اخبار جامعه