خانواده ها  از رفتارهاي پرخطر چهارشنبه آخر سال پيشگيري كنند

كرج - ايرنا - فرمانده انتظامي استان البرز با تاكيد بر اينكه پليس مخالف شادي مردم نيست ،گفت: در عين حال تاكيد مي شود كه خانواده ها از رفتارهاي پرخطر نوجوانان و جوانان درآئين چهارشنبه آخر سال پيشگيري كنند.

سردار عباسعلي محمديان روز يكشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا، افزود: نيروي انتظامي استان البرز براي پيشگيري از حوادث ناگوار چهارشنبه آخر سال تمهيدات لازم ديده است و با افرادي كه اقدام به تهيه ، توزيع و انفجار مواد محترقه خطرساز كنند ، برخورد قاطع خواهد كرد.
وي اضافه كرد: پليس دراين شرايط تنها با افرادي كه با سوء استفاده از چنين مناسبت هايي قصد به خطر انداختن امنيت مردم را دارند، بدون اغماض برخورد مي كند.
محمديان تاكيد كرد: در اين ايام ضرورت دارد خانواده ها، فرزندان خود را نسبت به عواقب خطرناك استفاده از مواد محترقه آگاه كنند.
وي گفت: خانواده ها نقش كليدي دربحث پيشگيري ازحوادث چهارشنبه آخرسال دارند و بايد فرزندان خود را از اقداماتي كه به آزار و اذيت ديگران مي انجامد، برحذر دارند.
رئيس پليس البرز از جوانان و نوجوانان خواست آسايش و آرامش را از خود ، خانواده ها و شهروندان سلب نكرده و شادي و سلامتي خود را فداي استفاده يا پرتاب مواد محترقه نكنند.
وي گفت : چنانچه افرادي اقدام به مزاحمت براي مردم كنند تا پايان تعطيلات دراختيار پليس قرارخواهند داشت.
فرمانده انتظامي البرز همچنين از مردم البرز خواست در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت و ديگر موارد مشكوك در زمينه تهيه و توزيع مواد محترقه مراتب را به پليس 110 اطلاع دهند.
ازابتداي سال جاري تاكنون بيش از 110هزار عدد موادمحترقه دراستان البرزكشف شده است.
در جريان حوادث چهارشنبه آخر سال گذشته حدود 200 نفر در استان البرز مصدوم و يك نفر جان باخت .
2098/ 6155

سرخط اخبار استان‌ها