۲۶ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۳۲
کد خبر: 83246057
۰ نفر
نمایشگاه كتاب تهران سال 98 درمصلی  برگزار می شود

تهران- ایرنا- رئیس كمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران اعلام كرد: سی و دومین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران از چهارم تا 14 اردیبهشت 98 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود.

به گزارش روز یكشنبه از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، محمدجواد حق شناس در نشست با مسئولان و دست اندركاران برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران افزود: این نمایشگاه در سال 1399 نیز در شهر آفتاب برگزار می شود.
وی ادامه داد: این نمایشگاه در حوزه فرهنگ و رسانه اهمیت زیادی دارد و امید است سال آینده میزبان خوبی برای علاقه مندان باشیم.
رئیس كمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با تاكید بر اینكه این نمایشگاه باید به بهترین نحو و با كمترین هزینه برپا شود، اذعان كرد: برگزاری نمایشگاه كتاب تهران كار مشترك وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای اسلامی شهر تهران و شهرداری است و در واقع همه ما خادمین مردم و شهر تهران هستیم.
براساس این گزارش، در این نشست ضمن مروری بر عملكرد سال های گذشته نمایشگاه بین المللی كتاب، به تشریح وظایف نهادهای اجرایی، نحوه هماهنگی و تشكیل كمیته های تخصصی به منظور برنامه ریزی و سیاستگذاری های لازم در ارتباط با سی و دومین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران پرداخته شد.
تهرام/9343//1348