زمان‌بندي ثبت‌نام ترم بهار 98 كانون زبان ايران اعلام شد

تهران- ايرنا- زبان‌آموزان كانون زبان ايران مي توانند از روز دوم تا نوزدهم فروردين 1398 با مراجعه به سامانه اينترنتي كانون براي ترم بهار ثبت نام كنند.

به گزارش روز شنبه گروه علمي ايرنا از كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، كانون زبان ايران براي ترم آموزشي بهار 1398در بخش‌هاي انگليسي، آلماني، اسپانيايي، روسي، فرانسه، چيني، ايتاليايي و عربي زبان‌آموز مي‌پذيرد.
زبان‌آموزان متقاضي براي ثبت‌نام در ترم بهار لازم است در فاصله زماني دوم تا نوزدهم فروردين 1398 با مراجعه به سامانه اينترنتي شهريه به نشانيwww.ilireg.ir شهريه خود را پرداخت و سپس از 6 فروردين 1398 براساس برنامه زمان‌بندي تقويم آموزشي، نسبت به ثبت‌نام اينترنتي كلاس خود اقدام كنند.
همچنين علاقه‌منداني كه مي‌خواهند براي نخستين بار در كانون زبان ايران ثبت‌نام كنند لازم است با مراجعه به سايت www.ili.ir ، فرم مربوط به ذخيره اينترنتي ثبت‌نام را تكميل كرده و سپس در روز 17 فروردين 1398 با مراجعه حضوري به مركز آموزشي، مراحل ثبت‌نام خود را تكميل كنند.
ترم آموزشي بهار 98 كانون زبان ايران از 20 فروردين آغاز خواهد شد و اطلاعات بيشتر در سامانه www.ilireg.ir قابل مشاهده است.

**«دم گربه‌ها را بكش» به دست كودكان دبستاني رسيد
مجموعه شعر «دُم گربه‌ها را بكش» سروده «طيبه شاماني» و با تصويرگري «ندا عظيمي» است كه براي سومين بار به دست مخاطبان كودك رسيد.
مجموعه دم گربه‌ها را بكش، متشكل از 12 شعر مناسب گروه سني بالاي 7 سال است و شاعر تلاش كرده تا تخيل را با آموزه‌هاي تربيتي و مهارت‌ها تلفيق كند.
بر اين اساس «سوپ توپ»، «يوهاها»، «گربه‌ خان»، «چاي... واي»، «قار زد كلاغ!»، «دندان شانه»، «نذري»، «عروسي»، «عروسك خانم» و «مو» برخي از اشعار اين كتاب است.
اين اثر كه ناظر هنري آن «فرشيد مثقالي» است، در 28 صفحه به قيمت هشت هزار تومان از سوي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان بازنشر شده است.
شمارگان «دم گربه‌ها را بكش» 2500 نسخه است و پيش‌تر نيز 17 هزار و 500 نسخه از اين كتاب منتشر شده است.
علمي*9294* 1055