۲۵ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۱۳
کد خبر: 83244765
۰ نفر
حيدري: اشتباهات داوري كمر پرسپوليس را شكسته است

تهران - ايرنا - كاپيتان اسبق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اشتباهات داوري چه در ايران و چه در خارج از ايران كمر پرسپوليس را شكسته است. فدراسيون بايد فكري به حال اين موضوع كند.

سپهر حيدري روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با اشاره به انتقاداتي كه به پرسپوليس در نيم فصل دوم وارد مي شود، اظهار داشت: نمي شود كتمان كرد كه اضافه شدن چند بازيكن جديد روي عملكرد تيمي تاثير گذاشته است. طبيعي است كه زمان لازم باشد تا بازيكنان جديد با تيم هماهنگ شوند و دوباره آن نظم تيمي را كه از تيم برانكو شاهد بوديم به دست بياوريم.
وي افزود: پرسپوليس در سه جام مدعي است و در هيچ جا فرصت آزمون و خطا ندارد. كوچكترين تعلل تبعات زيادي خواهد داشت و به همين خاطر بايد صبر كنيم تا تيم به فرم ايده آل خود برسد.
پيشكسوت پرسپوليس گفت: فشردگي بازي ها روي بازيكنان تاثيرگذار است. بازيكنان پرسپوليس واقعا غيرت به خرج دادند كه اينگونه با تمام وجود براي پرسپوليس بازي مي كنند. البته رفته رفته شرايط خوب مي شود و بازي با نساجي و السد نويد يك تيم خوب را داد.
حيدري اضافه كرد: متاسفانه در چند وقت اخير چه در ليگ ايران و چه در ليگ قهرمانان آسيا داوري كمر پرسپوليس را شكسته است. در بازي برابر السد هم داوري اينگونه بود. متاسفانه اين به يك رسم تبديل شده كه لابي كشورهاي عربي باعث شده تا شرايط به نفع آنها هميشه باشد.
وي خاطرنشان كرد: چطور مي شود هر ساله فدراسيون فوتبال ما كانديداي بهترين فدراسيون آسيا باشد اما لابي نداشته باشيم؟ متاسفانه ضرر اين موضوع را تيم هاي ما مي بينند. بايد هر چه زودتر فكري به حال اين مساله كرد.
حيدري در پايان در مورد شانس صعود پرسپوليس از مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا خاطرنشان كرد: هنوز پرسپوليس شانس اول صعود به دور بعد و يكي از كانديداهاي قهرماني در آسيا است و جاي نگراني در اين باره نداريم فقط نبايد اجازه دهيم بيش از اين حق ما پايمال شود.
ورزشي**9463**2024