۲۴ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۲۱:۴۸
کد خبر: 83244464
۰ نفر
تجاوز یك معلم به 20 دانش آموز دبستانی در تونس

تهران- ایرنا- مراجع قضایی تونس از بازگشایی پرونده ای در خصوص تجاوز یك معلم به 20 دانش آموز دبستانی از جمله 17 دختر بچه خبر دادند.

به گزارش ایرنا به نقل از رسانه های تونس، «مراد تركی» سخنگوی دادگاه «صفاقس» (مركز) تونس با بیان این كه «دادگاه این موضوع را به صورت مستقل بررسی خواهد كرد» گفت: بر اساس تحقیقات صورت گرفته كه همچنان ادامه دارد، به نظر می رسد، شمار قربانیان افزایش یابد.
مالكی گفت: كودكان اینك برای بازپروری روحی و پیگیری های پزشكی تحت درمان هستند و همزمان نیز به صورت عادی تحصیل خود را ادامه می دهند.
وزارت زن و كودك تونس نیز اعلام كرد: خبری از اولیای یكی از سازمان های آموزشی در صفاقس دریافت كردیم و پس از استماع توضیحات دانش آموزان، مشخص شد كه آنها توسط معلمشان مورد سوء استفاده جنسی و تجاوز قرار گرفته اند.
این وزارتخانه اعلام كرد: قاضی، این پرونده را به جریان انداخته و حكم بازداشت معلم و اجازه تحقیقات بیشتر را صادر كرده است.
بر اساس گزارش منابع محلی تونس، این دانش آموزان پنج و 10 ساله بوده اند.
این حادثه یك ماه پس از حادثه ای مشابه در شهر «الرقاب» در استان سیدی بوزید (استانی در مركز تونس) رخ داده است كه 42 كودك توسط معلمشان هدف ضرب و جرح، تجاوز جنسی و سوء استفاده اقتصادی قرار گرفته بودند.
شبس**9363**1613