دست نشان: سپیدرود به اندازه كافی امتیاز از دست داده است

رشت - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: به اندازه كافی امتیاز از دست داده ایم و در بازی سخت برابر پرسپولیس تهران، با تفكر پیروزی به میدان می رویم.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، نادر دست نشان غروب جمعه در كنفرانس خبری پیش از بازی تیم های سپیدرود و پرسپولیس اظهار داشت: دیدار با سرخپوشان پایتخت، بازی بسیار سختی است اما در این دیدار نیازمند پیروزی هستیم.
وی افزود: مدت كوتاهی است كه كار خود را در سپیدرود آغاز كردم و در این مدت نیز به همراه سایر كادر فنی ، بیشتر روی مسایل روحی و روانی كار كردیم تا بازیكنان آماده برگزاری این دیدارها شوند و در تمامی مسابقات نیز با تفكر پیروزی گام به میدان مسابقه خواهیم گذاشت.
دست نشان ادامه داد: در اولین دیدار كه به عنوان سرمربی در سپیدرود حضور یافتم در آبادان برابر تیم صنعت نفت به نتیجه تساوی دست یافتیم كه این نتیجه تا حدی راضی كننده بود اما ما در دیدارهای خانگی نیازمند پیروزی هستیم.
وی بیان كرد: پرسپولیس تیم بسیار بزرگ و قدرتمندی است كه در تمامی خطوط دارای بازیكنان مستعدی می باشد و یكی از شانس های مسلم قهرمانی بشمار می رود و با تمام احترامی كه برای این تیم قائلم ، ما برای كسب هر سه امتیاز رو در روی پرسپولیس قرار می گیریم.
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت به قضاوت حسین زرگر در این دیدار اشاره و خاطرنشان كرد: تاكنون دو بار این داور بدون دلیل و بدون اینكه كوچكترین اعتراضی داشته باشم ، مرا از روی نیمكت اخراج كرد اما امیدوارم كه فردا گروه داوری بدون هیچگونه اشتباهی حضور یافته تا حقی از تیم سپیدرود و حتی پرسپولیس ضایع نشود.
وی در جواب سكوت باشگاه سپیدرود در ارتباط با توهین و ضرب و شتم یكی از خبرنگاران توسط یكی از لیدرهای این باشگاه گفت: به طور حتم هیچ توهینی مقبول هیچ مسئولی نیست و باید از جامعه خبری عذرخواهی كرد چون این قشر جزو زحمتكش ترین افراد هستند و در هر شرایط باید حرمت و منزلت آنان حفظ شود.

** برانكو به مصاحبه مطبوعاتی نرسید
به گزارش خبرنگار ایرنا قرار بود غروب جمعه برانكو ایوانكوویچ در كنفرانس خبری پیش از بازی تیم های سپیدرود و پرسپولیس حضور یابد كه به این كنفرانس نرسید و این در حالی بود كه خبرنگاران نیز مدت ها منتظر حضور سرمربی پرسپولیس در محل كنفرانس ماندند.
علیرضا وهابی مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان در این خصوص اظهار داشت: قرار بود از ساعت 18 و 45 دقیقه كنفرانس خبری برانكو برگزار شود ولی پرواز هواپیمای حامل بازیكنان پرسپولیس با تاخیر مواجه و همین امر باعث شد تا برانكو به مصاحبه قبل از بازی نرسد.
وی بیان كرد: البته غیر از تاخیر در پرواز، ترافیك شدید مسیر فرودگاه تا ورزشگاه شهید عضدی رشت محل برگزاری این كنفرانس خبری، یكی دیگر از دلایل غیبت سرمربی پرسپولیس در این مصاحبه بود وگرنه ما زمان برگزاری نشست خبری پیش از بازی را با زمان حضور این تیم در رشت هماهنگ كرده بودیم.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران عصر فردا (شنبه 25 اسفند ماه) در هفته بیست دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های كشور در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم می روند.
تا پایان هفته بیست و یكم رقابت های فوتبال لیگ برتر كه با حضور 16 تیم درحال برگزاری است، پرسپولیس با 42 امتیاز در صدر و سپیدرود با 13 امتیاز در مكان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.
7285/2007