۲۴ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۲۰:۴۵
کد خبر: 83244442
۰ نفر
برانكو به مصاحبه مطبوعاتي نرسيد

رشت - ايرنا - برانكو ايوانكوويچ سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران به مصاحبه قبل از بازي اين تيم برابر سپيدرود در رشت نرسيد.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، قرار بود غروب جمعه ايوانكوويچ در كنفرانس خبري پيش از بازي تيم هاي سپيدرود و پرسپوليس حضور يابد كه به اين كنفرانس نرسيد و اين در حالي بود كه خبرنگاران نيز مدت ها منتظر سرمربي پرسپوليس در محل كنفرانس باقي ماندند.
عليرضا وهابي مسئول روابط عمومي هيات فوتبال استان گيلان در اين خصوص اظهار داشت: قرار بود از ساعت 18 و 45 دقيقه كنفرانس خبري برانكو برگزار شود ولي پرواز هواپيماي حامل بازيكنان پرسپوليس با تاخير مواجه و همين امر باعث شد تا برانكو به مصاحبه قبل از بازي نرسد.
وي بيان كرد: البته غير از تاخير در پرواز، ترافيك شديد مسير فرودگاه تا ورزشگاه شهيد عضدي رشت محل برگزاري اين كنفرانس خبري، يكي ديگر از دلايل غيبت سرمربي پرسپوليس در اين مصاحبه بود وگرنه ما زمان برگزاري نشست خبري پيش از بازي را با زمان حضور اين تيم در رشت هماهنگ كرده بوديم.
تيم هاي فوتبال سپيدرود رشت و پرسپوليس تهران عصر فردا (شنبه 25 اسفند ماه) در هفته بيست دوم رقابت هاي فوتبال ليگ برتر باشگاه هاي كشور در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم مي روند.
تا پايان هفته بيست و يكم رقابت هاي فوتبال ليگ برتر كه با حضور 16 تيم درحال برگزاري است، پرسپوليس با 42 امتياز در صدر و سپيدرود با 13 امتياز در مكان پانزدهم جدول رده بندي قرار دارند.
7285/2007