آخرين تمرين سپيدرود قبل از مصاف با پرسپوليس انجام شد

رشت - ايرنا - آخرين تمرين تيم فوتبال سپيدرود قبل از مصاف با پرسپوليس عصر جمعه در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار شد.

محسن عبدنصرالهي كمك مربي سپيدرود رشت در اين خصوص به خبرنگار ايرنا اظهار داشت: كادر فني اين تيم ، تمرين سبكي را براي سپيدرودي ها در نظر گرفت تا از لحاظ بدني بازيكنان در شرايط خوبي قرار گيرند.
وي افزود: خوشبخانه اين تمرين بسيار مطلوب برگزار شد و حضور تعدادي از تماشاگران نيز در برگزاري اين تمرين، دلگرمي به بازيكنان و كادرفني داد و در نهايت مي توان گفت كه بازيكنان تمرين شادابي را پشت سر گذاشتند.
وي ادامه داد: در اين تمرين مروري نيز بر كارهاي تاكيكي كه بايد بازيكنان در روز بازي با پرسپوليس انجام دهند، انجام شد و تمام هدف و تمركز ما در ديدارهاي باقي مانده ليگ برتر است كه بازي با پرسپوليس نيز يكي از مهمترين اين ديدارها محسوب مي شود چون در يك بازي خانگي به مصاف اين تم خواهيم رفت و اميدوارم بتوانيم در اين ديدار نتيجه خوبي بگيريم.
تيم هاي فوتبال سپيدرود رشت و پرسپوليس تهران عصر فردا (شنبه 25 اسفند ماه) در هفته بيست دوم رقابت هاي فوتبال ليگ برتر باشگاه هاي كشور در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم مي روند.
تا پايان هفته بيست و يكم رقابت هاي فوتبال ليگ برتر كه با حضور 16 تيم درحال برگزاري است، پرسپوليس با 42 امتياز در صدر و سپيدرود با 13 امتياز در مكان پانزدهم جدول رده بندي قرار دارند.
7285/2007