ناراحتم نمي توانم براي استقلال و تيم ملي بازي كنم

تهران - ايرنا - بازيكن تيم فوتبال استقلال گفت: بزرگ ترين ناراحتي من اين است كه نمي توانم استقلال را در ادامه مسابقات ليگ برتر و قهرمانان آسيا و همچنين تيم اميد ايران را در مسابقات مقدماتي المپيك توكيو همراهي كنم.

«رضا آذري» عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشي ايرنا اظهار داشت:با توجه به اين كه اردوي تيم ملي اميد ايران، مسابقات ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا در پيش بود من درد پايم را از همه پنهان كرده و با درد شديدي كه داشتم به تمرينات خودم ادامه دادم.
وي افزود: در آخرين جلسه تمرين استقلال پيش از بازي با العين امارات در يك صحنه زمين خوردم و كادر فني ديگر اجازه نداد به تمرين ادامه دهم و براي معاينه نزد پزشك تيم رفتم و پس از گرفتن ام آر آي مشخص شد از ناحيه مينيسك زانو دچار پارگي شده و پايم را بايد به تيغ جراحان بسپارم.
بازيكن استقلال خاطرنشان كرد: با تلاش كادر پزشكي استقلال روند درمان به سرعت آغاز و شب گذشته جراحي صورت گرفت.
آذري ابراز اميدواري كرد: هر چه سريعتر اين مصدوميت پشت سر گذاشته شود تا بتوانم در سريع ترين زمان ممكن به مستطيل سبز برگردم.
وي در پاسخ به اين پرسش كه فكر مي كند استقلال در ليگ قهرمانان آسيا از گروه خود صعود كند يا خير؟، اعلام كرد: اين درست كه از دو بازي 1 امتياز كسب كرده ايم اما فراموش نكنيد هنوز 4 بازي ديگر برايمان باقي مانده است و اگر بتوانيم در مسابقات آينده امتيازات لازم را جمع آوري كنيم راهي مرحله حذفي مي شويم.
به گفته وي در بازي با العين امارات استقلال شايسته پيروزي بود و اگر كمي شانس با آبي پوشان يار بود و داور گل صحيح را آفسايد اعلام نمي كرد به پيروزي رسيده و سه امتياز كامل را به دست مي آورديم.
هافبك آبي پوشان گفت:اين براي دومين بار است كه در جواني پايم را جراحي مي كنم و حتما قسمت اين بوده است.
ورزشي ** م.ت ** 1355 **