۲۴ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۴:۵۳
کد خبر: 83244223
۰ نفر
رفتار تل آویو عامل ناامنی منطقه است

تهران - ایرنا - دبیركل دبیرخانه دائمی كنفرانس بین المللی حمایت از فلسطین در مجلس، حملات كور و ددمنشانه رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در غزه را محكوم كرد و گفت: رفتار تل آویو عامل بی ثباتی و نا امنی منطقه است.

به گزارش روز جمعه ایرنا، «حسین امیرعبداللهیان» نخست وزیر كودك كش رژیم صهیونیستی را تروریستی خواند كه برای پیروزی در انتخابات كنست از اعمال هر گونه جنایتی همانند اسلاف خود رویگردان نیست و برای رسیدن به این هدف شوم خود ، حمله به مردم بی دفاع و بی گناه غزه را سازماندهی كرده است .
وی تل آویو را مسئول عواقب فتنه انگیزی و شعله ور شدن جنگ در فلسطین خواند و افزود: با توجه به قدرت مقاومت، تحمل عواقب این جنایت برای رژیم صهیونیستی بسیار دشوار خواهد بود و زمان به نفع صهیونیست ها نیست.
دبیركل دبیرخانه دائمی كنفرانس بین المللی حمایت از فلسطین مجلس شورای اسلامی با یادآوری حساسیت شرایط منطقه، افكار عمومی، سازمان ها، مجامع اسلامی و نهادهای حقوق بشر را دعوت كرد تا قاطعانه حملات خودسرانه و ابزاری رژیم صهیونیستی را محكوم و از ملت بی دفاع فلسطین حمایت كنند .
امیرعبداللهیان رفتار تل آویو را عامل بی ثباتی و نا امنی منطقه خواند و با هشدار به نتانیاهوی تروریست و حامی داعش در سال های اخیر بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت و ملت فلسطین برای تحقق حقوق مشروع خود و آزادی قدس قبله اول مسلمین تاكید كرد.
سیام * 1336

سرخط اخبار سیاست