۲۴ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۰:۱۲
کد خبر: 83243917
۰ نفر
آتش سوزی پاساژ پایتخت تهران مهار شد

تهران- ایرنا- پاساژ كامپیوتری پایتخت در خیابان میرداماد تهران ساعتی پیش دچار حریق شد كه عوامل آتش نشانی از چند ایستگاه اعزام و این حریق را اطفا كردند.

به گزارش بامداد جمعه خبرنگار ایرنا، نیروهای چندین كلانتری همجوار پس از اعلام حریق در پاساژ یادشده برای برقراری نظم و امنیت پیرامونی محیط در محل حاضر شدند.
سیدجلال ملكی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز در این باره به خبرنگاران گفت: در پی اعلام انتشار دود از مجتمع پاساژ پایتخت واقع در خیابان میرداماد آتش‌نشانان به محل حادثه اعزام شده و پس از ورود به این مجتمع تجاری منبع دود را جستجو كردند.
ملكی با بیان اینكه آتش‌نشانان بعد از مدتی متوجه شدند منبع این دود، آتش‌سوزی در طبقه سوم این ساختمان است، افزود: آتش‌نشانان فوری مشغول انجام عملیات و اطفا حریق شدند و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.
وی با یادآوری اینكه دود ناشی از این آتش‌سوزی تا طبقه پنجم این ساختمان را فرا گرفته بود، ادامه داد: پس از اعلام این حریق پنج ایستگاه آتش‌نشانی به همراه سه نردبان در محل حاضر شدند و هم اكنون عملیات اطفا حریق از سوی آتش‌نشانان به اتمام رسیده و آتش به طور كامل خاموش شده است.
ملكی گفت: آتش نشانان با اطفای حریق اكنون در حال تخلیه دود و ایمن‌سازی محل هستند.
شبد**1953**1010