شهید آقاجانی: راه رسیدن به سعادت پیروی از رهبر است

سمنان- ایرنا- شهید مهر علی آقاجانی در بخشی از وصیت نامه خود، با تاكید بر پیروی و بهره مندی از رهنمودهای رهبری اظهار داشت: پیروی از خط و مشی رهبری راه رسیدن به كمال و سعادت و پیروزی در برابر بدخواهان كشور است.

به گزارش ایرنا، شهید آقاجانی فرزند قربانعلی دوازدهم اردیبهشت 1345، در شهرستان بابل، در خانواده ای مومن به دنیا آمد، فرزند اول خانواده بود و تنها یك خواهر داشت و در دوران خردسالی مادر خود را از دست داد.
این شهید بزرگوار در بیست و پنجم شهریور 1364به خدمت مقدس سربازی رفت و در لشكر 81 زرهی مشغول به خدمت شد.
شهید آقاجانی حدود سه ماه در جبهه های نبرد حق علیه باطل برای دفاع از كشور مبارزه كرد و سرانجام در 21 بهمن سال 1364، در عملیات والفجر هشت، بین سیم خاردار و كانال عراقی‌ها در عملیات فریب در منطقه‌ كوشك هدف قرار گرفت و به مقام بلند شهادت نائل گشت.
این شهید والامقام در دفاع از خاك وطن جاویدالاثر شده و نمای مزار این شهید جلیل القدر در گلزار شهدای استان سمنان قرار دارد.
استان سمنان سه هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی كرده است.
خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) مركز سمنان در موضوع های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرونده های خبری ویژه با برنامه مشخص را در دستور كار خود دارد.
با هدف قدرشناسی از رشادت ها و دلاوری های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس و معرفی فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان همچنین الگوسازی برای این نسل، خبرگزاری ایرنا پرونده معرفی شهدای استان سمنان را گشوده است.
معرفی جاذبه های گردشگری استان، پرونده سلامت و معرفی كتاب، دیگر پرونده های خبری خبرگزاری ایرنا مركز سمنان است.
7342/6103