2 طرح ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در اراك بهره برداری شد

اراك - ایرنا - 2 طرح ورزشی با حضور «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان، استاندار مركزی و نمایندگان مردم روز پنجشنبه در خانه ملت در شهر داودآباد از توابع شهرستان اراك به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، در این آیین، سالن چند منظوره شهر داود آباد به مساحت یك هزار و 315 مترمربع با اعتباری بالغ بر 12میلیارد ریال از محل منابع ملی به بهره برداری رسید كه برای تجهیز این سالن چهارمیلیارد ریال دیگر اعتبار نیاز است.
همچنین زمین چمن شهر داود آباد به مساحت 10هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال تاكنون از محل منابع ملی به بهر برداری رسید و تكمیل نهایی این طرح نیز 10میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
بهره برداری از تالار مسابقات یادگار امام در شهرستان خمین به مساحت 3 هزار مترمربع از دیگر برنامه های سفر یك روزه وزیر ورزش و جوانان به استان مركزی است.
بهره برداری از زمین چمن و سالن چند منظوره شهر داود آباد، راه اندازی تالار مسابقات، بازدید از بیت تاریخی امام راحل در خمین، نشست با هیات های ورزشی و سمن ها از مهمترین برنامه های سفر یك روزه وزیر ورزش و جوانان به استان مركزی است.
بیش از 100 هزار ورزشكار در نقاط مختلف استان مركزی به صورت سازماندهی شده زیر نظر 47 هیات ورزشی فعالیت می كنند.
استان مركزی با یك میلیون و 413 هزار نفر جمعیت و 12 شهرستان و 33 شهر به عنوان چهارمین قطب صنعت كشور و دومین قطب صنایع مادر تخصصی ایران شهرت دارد.
6991/3017/3075/