درخواست حاجیلو از هواداران استقلال در آستانه دیدار با العین

تهران- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: به عنوان سرپرست و عضو كوچكی از خانواده استقلال از همه هواداران خواهش می كنم در بازی فردا فقط به تشویق استقلال پرداخته و از پرتاب ترقه خودداری كنند.

«اصغر حاجیلو» در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال بازی دشوار و حساسی را برابر العین امارات پیش رو دارد اما امیدوار هستیم تا در این بازی خانگی بهترین نتیجه را كسب كنیم.
وی افزود: بعد از باخت در دور بازی اول كه با بدشانسی اتفاق افتاد، وینفرد شفر تلاش زیادی كرد تا بازیكنان را از نظر روحی و روانی برای این مسابقه آماده كند و در این راه موفق بود.
سرپرست استقلال خاطرنشان كرد: روحیه و انگیزه بازیكنان استقلال در روزهای اخیر بسیار بالاست و در آخرین تمرین آبی پوشان همه هم قسم شدند تا با تلاش گروهی در این بازی خانگی به پیروزی رسیده و سه امتیاز كامل را به دست آوریم.
حاجیلو تصریح كرد: برای پیروزی در بازی فردا مقابل العین حساب ویژه ای بر روی هواداران استقلال باز كرده ایم و از همه این عزیزان درخواست می كنیم با حضور خود در ورزشگاه آزادی مثل همیشه یار دوازدهم استقلال بوده و كمك كنند تا به برتری برسیم و گامی بلند برای رفتن به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا بر داریم.
مدیر فوتبالی آبی پوشان تاكید كرد: به عنوان سرپرست و عضو كوچكی از خانواده استقلال از همه هواداران خواهش می كنم در بازی فردا فقط به تشویق استقلال پرداخته و از پرتاب ترقه خودداری كنند چرا كه ممكن است كوچك ترین اتفاقی با برخورد كنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شده و خدای ناكرده محرومیت هایی شامل استقلال شود.
وی در پایان گفت: استقلال به طور كامل العین امارات را آنالیز كرده است و با آمادگی كامل پا به زمین مسابقه می گذارد تا اولین پیروزی را در لیگ قهرمانان آسیا در خانه جشن بگیرد.
دیدار استقلال ایران و العین امارات از ساعت 19 فردا (سه شنبه) در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا و در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.
استقلال در بازی نخست خود در گروه سوم این رقابت ها برابر الدحیل قطر با سه گل شكست خورد و العین نیز نتیجه را یك بر صفر به الهلال عربستان واگذار كرد.
ورزشی**م.ت**9129

سرخط اخبار ورزش