۲۰ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۶:۵۰
کد خبر: 83239685
۰ نفر
توزيع شكر دولتي در نمايشگاه بهاره گيلان

رشت - ايرنا - مدير بازرسي اتاق اصناف مركز گيلان از توزيع شكر دولتي در نمايشگاه بهاره در محل نمايشگاه بين المللي استان خبر داد.

سيد ابراهيم سيدزاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با اشاره به آغاز برپايي نمايشگاه بهاره از شانزدهم اسفندماه جاري افزود: 10 تن سهميه شكر با قيمت دولتي براي عرضه در نمايشگاه كالاي بهاره امسال در مركز استان گرفته ايم.
وي با بيان اينكه نمايشگاه بهاره امسال با حدود 300 غرفه در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي گيلان در مركز استان گشايش يافته ، تصريح كرد: علاوه بر اقلامي همچون شكر ، كالاهاي اساسي و مورد نياز عيد نوروز شهروندان در اين نمايشگاه عرضه مي شود.
وي با اشاره به اينكه كالاها در اين نمايشگاه بين پنج تا 15 درصد تخفيف عرضه مي شود، اظهار داشت: تلاش شده تا در اين نمايشگاه توليد كنندگان حضور يابند تا كالاها به طور مستقيم و بي واسطه و ارزانتر بدست مصرف كنندگان برسد كه به طور مثال با توجه به افزايش قابل توجه آجيل و خشكبار توليد كننده اين محصول در نمايشگاه حضور يافته است.
سيدزاده به حضور استان هاي ديگر نيز در اين نمايشگاه اشاره و بيان كرد: عمده غرفه هاي نمايشگاه كالاهاي بهاره مربوط به ظرفيت هاي بومي استان است كه تا بيست و پنجم ماه جاري براي بازديد علاقه مندان داير مي باشد.
وي تصريح كرد: علاوه بر مركز استان نمايشگاه كالاي بهاره در شهرهاي انزلي، لاهيجان و آستارا برپا شده است؛ ضمن اينكه در شهرستان هايي كه نمايشگاه نداشته ايم فروش فوق العاده با عرضه كالاهايي همچون كيف، كفش و پوشاك و كالاهاي پرمصرف با تخفيف راه اندازي مي شود.
سيدزاده همچنين با اشاره به استقرار ناظر ويژه در نمايشگاه بهاره گفت: ناظر ويژه در اين نمايشگاه مستقر است و بلافاصله به شكايت هاي مردمي رسيدگي مي كند .
وي اظهار كرد: شهروندان مي توانند در صورت مشاهده تخلف با سامانه 124 تماس بگيرند.
102 هزار واحد صنفي در گيلان فعال است.
7296/2007

سرخط اخبار استان‌ها