مشكلات 9 واحد توليدي در آذربايجان شرقي رسيدگي شد

تبريز- ايرنا- معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار آذربايجان شرقي به همراه مديران كل سازمان هاي ذي ربط و مديران ارشد بانك هاي استان مشكلات 9 واحد صنعتي و توليدي را بررسي كردند.

علي جهانگيري روز دوشنبه در اين نشست با تاكيد بر ضرورت همدلي و همراهي همه افراد حقيقي و حقوقي درگير در موضوع توليد، گفت: امروز حفظ اشتغال موجود يكي از اصلي ترين دغدغه هاي ما است از اين رو انتظار داريم مديران اقتصادي با تمام توان در خدمت توليد باشند.
وي افزود: انتظار مي رود فعالان اقتصادي بيش از گذشته با برنامه ريزي مدون و شناخت درست بازار هدف، نسبت به توليد و ايجاد كسب و كار جديد اقدام كنند تا در آينده دچار مشكل نشوند.
به گزارش ايرنا، در اين نشست فعالان صنعتي و توليدي فعال در شهرستان هاي مختلف استان از جمله تبريز، شبستر، مرند، آذرشهر، عجب شير و مراغه به بيان مشكلات خود پرداختند.
آذربايجان شرقي با 3/9 ميليون نفر جمعيت و به عنوان يكي از قطب هاي صنعتي كشور حدود سه هزار و 800 واحد توليدي - صنعتي فعال دارد.
برخي از واحدهاي توليدي آذربايجان شرقي با مشكلاتي از قبيل نقدينگي مواجه هستند و مديريت ارشد استان تلاش مي كند از طريق كارگروه رفع موانع توليد و اعطاي تسهيلات ارزان قيمت اين مشكلات را رفع كند.
6120

سرخط اخبار استان‌ها