تلاش براي استحكام وحدت را بايد در عمل نشان داد

زنجان - ايرنا - استاندار زنجان تلاش براي استحكام وحدت همراه با آرامش و اميد را ضرورت مهم جامعه امروزي برشمرد و گفت: التزام به وحدت نه در شعار بلكه بايد در عمل باشد.

به گزارش ايرنا، فتح الله حقيقي شامگاه يكشنبه در نشست شوراي اداري استان و آيين تكريم و معارفه معاونان سابق و جديد سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري زنجان افزود: براي تحقق وحدت بايد مواظب باشيم كاري نكنيم كه نتيجه آن كار، مطلوب دشمنان نظام و انقلاب باشد.
وي به لزوم رعايت انضباط كلامي و رفتاري مديران تاكيد كرد و ادامه داد: سخن و رفتار مديران نبايد خنثي كننده سخن و رفتار همديگر باشد بلكه به واسطه شرايط موجود بايد كارها و رفتارهايمان مكمل هم شود.
حقيقي به لزوم وجود يك صدا در بين مديران و كارگزاران اشاره كرد و اظهار داشت: مردم بايد اين يك صدايي از طرف مسئولان بشنوند.
وي به ضرورت اطلاع رساني درباره اقدامات و خدمات انجام شده تاكيد كرد و گفت: نبايد قامت دولت را با عدم اطلاع رساني درست، ضعيف كنيم.
استاندار زنجان از تشكيل ستادي براي ترسيم نقشه راه بر اساس بيانيه گام دوم انقلاب در استان خبر داد و افزود: بايد از همه بضاعت خود براي اجرايي كردن اين بيانيه بهره بگيريم.
حقيقي در بخش ديگري از سخنان خود به تعيين تكليف مديران پروازي در شهرستان هاي استان و ضرورت بكارگيري مديران بومي در ادارات تاكيد و خاطرنشان كرد: مديران پروازي از نظر من رسميت ندارند و بايد تا پايان اسفند جاري از مسئوليت كنار بروند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود به موضوع ثابت ماندن نرخ گوشت مرغ از 20 آذر امسال تا كنون در استان اشاره كرد و گفت: طي اين مدت به غير از ايام تعطيل، هر روز بيش از 39 هزار تن گوشت مرغ روانه بازار استان شده است.
حقيقي اضافه كرد: ثابت ماندن نرخ گوشت مرغ در استان با شرط يكسان شدن قيمت گوشت مرغ در كشور، تشديد نظارت مناسب و رعايت انصاف از سوي توليد كنندگان و فروشندگان ممكن خواهد شد.
به گزارش ايرنا در شوراي اداري استان، از خدمات سيد بيوك موسوي تقدير و خدابخش مرادي نافچي به عنوان معاون جديد سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري زنجان معرفي شد.
گفتني است معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري زنجان نزديك 11 ماه بود كه به صورت سرپرستي اداره مي شد.
3088/8068