۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
کد خبر 83237047
۰ نفر
فولاد قهرمان فوتبال ساحلي هرمزگان شد

بندرعباس- ايرنا- نخستين دوره رقابت هاي ليگ برتر فوتبال ساحلي استان هرمزگان كه از هفته گذشته به مدت پنج روز در بندرعباس در جريان بود، با قهرماني تيم فولاد هرمزگان به پايان رسيد.

به گزارش روز شنبه ايرنا، در اين دوره از رقابت ها تيم فولاد هرمزگان با 5 برد و 14 امتياز بر سكوي قهرماني ايستاد و تيم هاي تيپ تفنگداران با كسب 12 امتياز و طوفان سيريك با كسب 6 امتياز به ترتيب در جايگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
تيم هاي كيمياي جاسك، دريا دلان جنوب و كشاورز احمدي نيز به ترتيب در مكان هاي چهارم تا ششم ايستادند.
در نخستين دوره رقابت هاي ليگ برتر فوتبال ساحلي هرمزگان، در مجموع 6 تيم به صورت دوره اي به مصاف همديگر رفتند كه پس از انجام 15بازي و رد و بدل شدن 139 گل، در نهايت تيم فولاد هرمزگان به قهرماني رسيد.
مهدي جعفري سرپرستي اين دوره از رقابت هاي فوتبال ساحلي هرمزگان را برعهده داشت و اسماعيل مرادي، مهدي مرادي و تيمور زاده نيز در برگزاري اين مسابقه ها نقش بسزايي داشتند.
قضاوت اين دوره از بازي ها نيز برعهده محمد ابراهيم زاده افشار، مهران هاشمي پور، آذين ميرزاده، حسن سلامتي، محمد علي ملايي و حسين معصومي بود.
در پايان اين مسابقه ها، عنوان بهترين دروازه بان به «مرتضي كلانترزادهپ»، بهترين آقاي گل به «حجت اربابي»، بهترين بازيكن به «ميلاد قنبري» و جام اخلاق نيز به تيم «فولاد هرمزگان» اختصاص يافت.
7195/6048