80 درصد واجدان شرایط در قزوین كارت هوشمند ملی دریافت كردند

قزوین - ایرنا - مدیركل ثبت احوال قزوین گفت: تا كنون 80 درصد واجدان شرایط معادل 738 هزار و 789 نفر در این استان كارت هوشمند ملی دریافت كرده اند.

حسن وفایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 797 هزار و 668 نفر برای دریافت كارت هوشمند ملی ثبت نام كرده اند.
وی اضافه كرد: تعداد واجدین شرایط (افراد بالای 15 سال) برای دریافت كارت هوشمند ملی در استان قزوین 990 هزار و 560 نفر است.
وفایی با بیان اینكه مهلت دریافت كارت هوشمند ملی تا پایان سال 1397 اعلام شده، اظهار داشت: از ابتدای سال 98 كارت های ملی قدیمی از درجه اعتبار ساقط می شوند.
این مسئول سپس به رتبه 20 استان قزوین در صدور كارت ملی هوشمند اشاره كرد و گفت: از مردم استان در خواست می شود كه در مهلت باقی مانده تا پایان سال با مراجعه به دفاتر پستی و دفاتر پیشخوان منتخب ثبت احوال در سراسر استان نسبت به ثبت نام و تكمیل درخواست كارت هوشمند ملی اقدام كنند.
وفایی خاطرنشان كرد: افرادی كه درخواست صدور كارت هوشمند ملی را به دفاتر پستی و پیشخوان دولت ارائه داده و كارت دریافت نكرده اند می توانند با ارائه رسید تكمیل ثبت نام از ثبت احوال كارت خود را دریافت كنند.
مدیركل ثبت احوال قزوین یادآور شد: تعداد قابل توجهی كارت هوشمند ملی صادر شده در باجه های پستی و دفاتر پیشخوان دولت آماده تحویل به صاحبان است كه از این افراد خواسته می شود تا در اسرع وقت با مراجعه به باجه های مربوطه نسبت به دریافت كارت هوشمند ملی اقدام نمایند.
9925/6012