۱۸ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۳:۳۱
کد خبر: 83236700
۰ نفر
تصميم جديد مديران دماوند براي فروشگاههاي زنجيره اي

تهران – ايرنا – فرماندار دماوند با اشاره به اعتراض كسبه اين شهرستان به افزايش فروشگاههاي زنجيره اي مي گويد فعاليت اين نوع فروشگاهها از اين پس به غير از مجوز استاني، نيازمند مجوز از متوليان شهرستان هم خواهد بود و در غير اين صورت برخورد خواهد شد.

مجيد صفري روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: با توجه به سياست هاي كلان دولت در بخش اشتغال، اين مهم در حال تحقق است و تمامي فروشگاه هاي زنجيره اي با مجوز از نهادهاي متولي در استان در حال فعاليت هستند.
وي ادامه داد: با توجه به اعتراض هاي مردمي، علاوه بر مجوز استان فعاليت اين فروشگاهها را به كسب مجوز شهرستان نيز محدود كرده ايم.

**واكنش به نامه بازنشستگي فرماندار
فرماندار دماوند در ادامه همچنين به انتشار نامه مربوط به بازنشستگي خود در فضاي مجازي واكنش نشان داد و گفت:
اصل اين نامه صحت دارد.
وي توضيح داد: هر سال دستگاه ها براي كساني كه حائز شرايط بازنشستگي هستند، نامه نگاري هايي به بالاترين مقام دستگاه مربوطه ارائه مي كنند.
صفري افزود: با توجه به اينكه از سازمان امور مالياتي كشور مامور هستم و اكنون استاندار تهران رئيس بنده محسوب مي شود، رئيس دستگاه در اين باره تصميم گيري خواهد كرد.
فرماندار دماوند همچنين تصريح كرد: انتشار اينگونه موارد (نامه بازنشستگي) در فضاي مجازي تنها موجب نگراني و تشويش اذهان عمومي مي شود و از كساني كه اقدام به اينگونه فعاليت ها مي كنند مي خواهيم با اطلاعات كامل تر مطالب را نشر دهند.

**برنامه اي براي مجلس ندارم
صفري همچنين در پاسخ به پرسشي درباره شايعه استعفايش و برنامه شركت در انتخابات مجلس سال آينده گفت: هيچ برنامه اي براي نامزدي انتخابات مجلس ندارم.

تهرام/7246/ 1008