دعوت گزارشگر NBA از لبرون جيمز براي كارشناسي مرحله پلي آف

تهران - ايرنا - ستاره بسكتبال آمريكا كه نتوانست به همراه لس آنجلس ليكرز به مرحله پلي آف ليگ حرفه اي اين كشور صعود كند حالا با پيشنهادهاي جالبي روبه رو مي شود. يكي از گزارشگران از او خواسته تا به عنوان كارشناس در برنامه اش حاضر شود.

به گزارش ايرنا، رقابت هاي ليگ بسكتبال حرفه اي آمريكا بامداد امروز شنبه با شش مسابقه همراه بود كه حساس ترين مسابقه برگزار شده گلدن استيت توانست در نبرد مدعيان كنفرانس غرب برابر دنور به بردي قاطع برسد. در اين مسابقه گلدن استيت كه صدرنشين كنفرانس غرب است توانست با درخشش كلي تامسون 122 بر 105 دنور ناگتز تيم دوم اين كنفرانس را شكست بدهد.
كلي تامسون در اين ديدار 39 امتياز، 3 ريباند و 4 پاس منجر به گل داشت و نقش زيادي در اين پيروزي ايفا كرد. در كنار او كوين دورانت نيز 26 امتياز كسب كرد و عملكرد خوبي براي گلدن استيت داشت. در طرف ديگر ميدان نيكولا جوكيچ با 16 امتياز بهترين بازيكن دنور بود.
اوكلاهاما سيتي هم ديگر تيم بازنده بود. اين تيم به مصاف لس آنجلس كليپرز رفت و با نتيجه 118 بر 110 تن به شكست داد. براي اوكلاهاما راسل وست بروك 32 امتياز، 8 ريباند و 7 پاس منجربه گل داشت اما درخشش او در كنار 15 امتياز پائول جرج براي برد اوكلاهاما كافي نبود. كليپرز كه به دنبال قطعي كردن حضورش در پلي آف بود با اين پيروزي به رده هفتم كنفرانس غرب رسيد و خيالش از حضور در اين مرحله ليگ NBA راحت شد. براي كليپرز لو ويليامز از روي نيمكت وارد زمين شد و با 40 امتياز، 7 ريباند و 5 پاس منجربه گل بهترين بازيكن ميدان شد.
تقابل حساس ديگر امروز بين دو تيم هيوستون راكتز و فيلادلفيا بود كه در پايان هيوستون با درخشش جيمز هاردن توانست 107 بر 91 به برتري برسد. هاردن در اين ديدار 31 امتياز، 10 ريباند و 7 پاس منجربه گل داشت و برد هيوستون را رقم زد. براي فيلادلفيا نيز بن سيمون با 15 امتياز، 9 ريباند و 10 پاس منجربه گل بهترين بازيكن بود. فيلادلفيا در اين مسابقه نيز بدون جوئل امبيدي وارد زمين شد و اين بازيكنش را به دليل آسيب در اختيار نداشت.
خبر جالب توجه امروز در ليگ NBA ناكامي لس آنجلس ليكرز و لبرون جيمز از رسيدن به پلي آف ليگ بود. اين مساله واكنش هاي زيادي در پي داشت كه در جالب ترين آن يكي از گزارشگران نام آشناي اين ليگ از لبرون جيمز دعوت كرده تا در كنار او بنشيند و پلي آف را از طريق تلوزيون دنبال كند.
نتايج ديگر ديدارهاي برگزار شده به شرح زير است:
دالاس 106 – اورلاندو 111
واشنگتن 111 – شارلوت 112
تورنتو 127 – نيواورلانز 104
ديترويد 112 – شيكاگو بولز 104
كليولند 110 – ميامي هيت 126
يوتا جاز 104 – ممفيس 114
ورزشي**ع-ح**2024