9115 نفر از آذربايجان غربي در آزمون استخدامي شركت كردند

اروميه – ايرنا – سرپرست جهاد دانشگاهي آذربايجان غربي گفت: 9 هزار و 115 نفر امروز /جمعه/ در ششمين آزمون مشترك فراگير دستگاه هاي اجرايي استان شركت كردند و براي تصدي 135 شغل دولتي با هم به رقابت پرداختند.

امين رستم زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين آزمون صبح امروز برگزار شد و سه هزار و 558 نفر زن به همراه پنج هزار 557 مرد در آن شركت كردند؛ به طور متوسط براي تصدي هر شغل در اين مرحله حدود 68 نفر رقابت كردند.
وي ادامه داد: بيشترين شركت كننده از اروميه با سه هزار و 575 نفر و كمترين شركت كننده نيز به ترتيب از چالدران و تكاب با 30 و 41 نفر بوده است.
سرپرست جهاد دانشگاهي آذربايجان غربي بيان كرد: اين آزمون در هفت شهرستان اروميه، خوي، بوكان، نقده، مهاباد، مياندوآب و ماكو برگزار شد.
رستم زاده گفت: پس از احصاي نتايج آزمون و طي مراحل گزينش، افراد پذيرفته شده در بانك ملي، اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري، سازمان امور مالياتي، شركت مادرتخصصي آب و فاضلاب كشور، اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي، تعزيرات حكومتي، حفاظت محيط زيست، بنياد شهيد و امور ايثارگران، سازمان امور اراضي، فرهنگ و ارشاد اسلامي، ورزش و جوانان و ثبت اسناد استخدام خواهند شد.
وي با اشاره به اينكه افراد برگزيده بر اساس فهرست 2 يا سه برابر ظرفيت اعلام و براي طي مراحل بعدي و مصاحبه اعلام مي شوند، افزود: جهاددانشگاهي تا انتهاي اين آزمون وظيفه اعلام چند برابر ظرفيت، معرفي افراد قبول‌شده به دستگاه‌ها، اعلام زمان مصاحبه‌ها در پروفايل اشخاص، نتايج مصاحبه‌ها و نتايج نهايي ششمين آزمون فراگير دستگاه‌هاي اجرايي را از طريق سايت مركز آزمون جهاددانشگاهي به نشاني www.hrtc.ir بر عهده خواهد داشت.
به گزارش ايرنا آزمون استخدامي فراگير دستگاه هاي اجرايي به صورت همزمان در سراسر كشور برگزار شد و برگزيدگان از سال آينده مشغول به كار خواهند شد.
8137/3072