وضعیت قشقایی و فجر شیراز در آستانه بازی های پیش رو

شیراز-ایرنا- تیم های قشقایی و فجر شیراز در رقابت های فوتبال دسته یك كشور درحالی به ترتیب به مصاف گل ریحان البرز و مس رفسنجان می روند كه نتایج خوبی گرفته اند.

به گزارش ایرنا، هفته بیست و هفتم این دیدارها از شنبه 18 اسفند آغاز می شود و نمایندگان فارس، این روزها در لیگ حال و روز خوبی دارند.
تیم فوتبال قشقایی درادامه روند موفقیت آمیز خود با مهدی فروردین سرمربی تیم، درساعت 45/ 14 در ورزشگاه پارس شیراز، میزبان گل ریحان البرز است كه در رده پنجم قرار دارد و با سرمایه گذاری خوبی كه كرده، از تیم های مدعی است.
قشقایی برای این بازی تمام بازیكنان خود را در اختیار دارد و می داند كه این بازی بسیار سخت است و نباید به بازیكنان حریف فرصت گلزنی بدهد.
تیم قشقایی شیراز ارزش بازی های خانگی را به خوبی می دانند و اجازه نخواهد داد تیم متمول گل ریحان با دست پُر شیراز را ترك كنند.
هم اینك درجدول رده بندی دسته یك فوتبال كشور تیم قشقایی شیراز با انجام 23 بازی و 32 امتیاز در رده هفتم قرار دارد و تیم گل ریحان البرز هم با همین تعداد بازی و با 37 امتیاز جایگاه پنجم جدول را به خود اختصاص داده است.

** فجر سپاسی میهمان تیم مس رفسنجان است
تیم فجر شهید سپاسی كه پس از به كار گرفتن داوود مهابادی به عنوان سرمربی در نیم فصل این رقابت ها به نتایج خوبی دست یافته است در این هفته هم مصمم هستند در رفسنجان با شكست دادن تیم حریف به روند رو به رشد خود ادامه دهند.
فجری ها در دور برگشت از پنج بازی خانگی 15 امتیاز ممكن را بدست آوردند كه این آمار بیانگر متحول شدن این تیم است.
همچنین زردپوشان فجر در دور برگشت از سه بازی كه در بیرون خانه برگزار كردند تنها یك امتیاز بدست آوردند اگرچه این تیم در خارج از خانه 2 پنالتی برابر شاهین بوشهر و الومینیوم اراك از دست داد و گرنه می توانست حداكثرامتیاز دیدارهای خارج از خانه را كسب كند.
شاگردان مهابادی كه بهترین خط دفاع لیگ را دارند پس از مدت ها كه تفاضل گل آنها منفی بود هم اینك به تفاضل به اضافه 2 رسیده اند تا در این راه هم موفق نشان دهند.
هم اینك در جدول رده بندی فجر پس از انجام 23 بازی با 30 امتیاز در رده هشتم قرار دارد و مس رفسنجان هم با همین تعداد بازی با 25 امتیاز یازدهم است.
در پایان هفته بیست و ششم گل گهر سیرجان با 42 امتیاز صدرنشین است، تیم مس كرمان و پاكدشت تهران هم به ترتیب با 42 و 38 امتیاز دوم و سوم هستند.
تیم های كارون خرمشهر، خونه به خونه بابل و شهرداری ماهشهر هم سه تیم انتهای جدول هستندكه در خطر سقوط به دسته دوم قرار دارند.
در رقابت های فوتبال دسته یك 16 تیم حضور دارند و پس از انجام 30 بازی تیم های اول و دوم جدول، جواز صعود به لیگ برتر فصل 98 را دریافت خواهند كرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند.
7368 / 1876