اكثر محورهاي كرمانشاه برفي است، رانندگان احتياط كنند

كرمانشاه- ايرنا- رئيس پليس راه استان كرمانشاه با اشاره به برفي و باراني بودن اكثر محورهاي استان، از رانندگان خواست با احتياط كامل رانندگي كرده و از سرعت و سبقت هاي غيرمجاز به شدت پرهيز كنند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، سرهنگ «محمد حيدري» روز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بارش ها كه از ساعات اوليه بامداد امروز به شكل باران و برف در بيشتر نقاط استان آغاز شده همچنان در اكثر محورهاي برون شهري ادامه دارد.
وي افزود: شدت بارش باران و برف در جاده هاي استان به گونه اي است كه مي توان گفت تمامي محورهاي كرمانشاه لغزنده بوده و در نقاط سردسير تردد با زنجير چرخ بهتر انجام مي شود.
سرهنگ حيدري گفت: براساس گزارش همكاران تردد از محورهاي اورامانات و دالاهو به اسلام آبادغرب، گردنه عين الكش به سمت كمربندي شرقي كرمانشاه و هعمچنين بيستون به سنقروكليايي بعلت بارش سنگين برف با كندي مواجه است.
رئيس پليس راه استان كرمانشاه ادامه داد: با تلاش راهداران تمامي راه هاي اصلي باز است ولي ممكن است برخي راه هاي فرعي و روستايي به علت بارش سنگين برف مسدود شده باشد كه همين موضوع مي طلبد شهروندان از سفرهاي غيرضروري خودداري كنند.
وي ادامه داد: رانندگاني كه قصد مسافرت دارند حتما زنجير چرخ به همراه داشته باشند و از سالم بودن سيستم ايمني و ترمز و لاستيك خودروي خود اطمينان كامل داشته باشند.
حيدري همچنين ضمن درخواست از رانندگان در خصوص خودداري از سرعت و سبقت هاي غيرمجاز و رعايت فاصله طولي مناسب، گفت: 65 تيم پليس در جاده هاي استان براي كمك به رانندگان و همچنين برخورد با افراد متخلف حين رانندگي حضور دارند.
7458/8066