۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
کد خبر 83235621
۰ نفر
همايش پياده روي خانوادگي در يزد برگزار شد

يزد - ايرنا - همايش پياده روي خانوادگي به مناسبت ميلاد امام محمدباقر (ع) روز جمعه با حضور جمع زيادي از شهروندان و مسئولان از ميدان شهيد باهنر تا تكيه اميرچخماق يزد برگزار شد.

به گزارش ايرنا، اين پياده روي با همكاري شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر با شعار ياريگر هم باشيم برگزار و در پايان به قيد قرعه به 100 نفر از شركت كنندگان جوايزي تقديم شد.
فرماندار يزد در اين همايش گفت: همگاني كردن ورزش با همكاري مردم و دستگاه هاي اجرايي از فعاليت هاي مهم در تامين سلامتي و نشاط اجتماعي است.
سيدمحمد رستگاري افزود: برگزاري همايش هاي پياده روي خانوادگي نقش اصلي در گسترش ورزش در بين مردم دارد و بايد با همكاري تشكل ها و دستگاه ها ارتقا يابد.
همچنين رئيس اداره ورزش و جوانان يزد گفت: توسعه ورزش هاي همگاني به خصوص پياده روي خانوادگي جزو برنامه هاي اصلي اين اداره با همكاري هيات ها و بخش خصوصي است
داوود فتح آباد افزود: همگاني كردن ورزش با همكاري مسئولان و مشاركت خيران و بخش خصوصي بايد روز به روز در اين شهرستان گسترش يابد.
رئيس هيات ورزش هاي همگاني يزد هم با اشاره به اينكه در طول سال با همكاري برخي حاميان مالي و دستگاه هاي اجرايي همايش پياده روي خانوادگي برگزار مي شود بر اهميت دادن به آن توسط خانواده ها تاكيد كرد.
سيد حسين سيدعربي در حاشيه اين همايش به ايرنا افزود: انتظار از مردم براي حضور در اينگونه همايش ها بيشتر است كه به فرهنگ سازي نياز دارد.
وي تصريح كرد: حضور مردم و خانواده ها در همايش پياده روي خانوادگي در سلامتي و نشاط اجتماعي موثر است كه اميدواريم روز به روز شاهد گسترش آن باشيم.
در حاشيه همايش برنامه هاي متنوع فرهنگي و هنري اجرا شد.
استان يزد 48 هيات ورزشي و 65 هزار ورزشكار زير پوشش بيمه دارد.
7536/ 6197