قدرداني استاندار گيلان از مردم براي استقبال از رئيس جمهوري

رشت - ايرنا - مصطفي سالاري استاندار گيلان از حضور مردم مومن گيلان در استقبال گرم و صميمي از رئيس جمهوري و كاروان تدبير و اميد قدرداني كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري گيلان ، متن پيام به اين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم
مردم سرافراز و تاريخ ساز گيلان، با شكوه و عظمت حضور در استقبال از رئيس جمهور و كاروان تدبير و اميد، برگ زريني در تاريخ سرزمين گيلان، فخر ايران عزيز را به يادگار گذاشتند.
مردم گيلان با استقبال باشكوه از حجت‌الاسلام والمسلمين دكتر روحاني، بار ديگر پيشتازي خود را در پشتيباني از دولت تدبير و اميد به نمايش گذاشتند و نشان دادند كه به عهدي كه با ايشان بسته‌اند وفادار مانده و در اين راه، لحظه‌اي ترديد به دل راه نمي‌دهند و در مسير اتحاد و همدلي و در راستاي پيشرفت و توسعه سرزمين‌شان، بر عهد خود استوار ايستاده اند.
حضور گرم مردم در آخرين روزهاي زمستان سال «دشوار اما پرافتخار 1397»، انگيزه و عاملي براي دلگرمي و تلاش بيشتر مسوولان براي نيل به پيشرفت و البته جبران كاستي‌ها و مشكلات در سال آينده خواهد بود.
شيريني اين استقبال باشكوه، با توجه و عنايت ويژه رئيس جمهور محترم و هيات همراه به مطالبات تاريخي و تصويب طرح‌هاي اساسي و زيربنايي كامل شد كه افتتاح و بهره برداري از راه آهن قزوين- رشت، امضاء تفاهم‌نامه‌هاي احداث راه‌آهن رشت - آستارا و اتصال راه‌آهن رشت - به بندر كاسپين و تسريع اتصال راه آهن به بندرانزلي و شروع عمليات اجرايي، قطعه باقيمانده آزادراه رشت - قزوين، بعلاوه انعقاد 14 تفاهم‌نامه با موضوعات صنعتي، اقتصادي و اشتغالزايي به مبلغ چهار هزار و هفتصد ميليارد تومان، افتتاح و آغاز عمليات اجرايي 61 پروژه اقتصادي و زيربنايي در حوزه‌هاي مختلف به ارزش تقريبي چهار هزار ميليارد تومان و تصويب بالغ بر يك هزار و 933 ميليارد تومان جهت آغاز عمليات اجرايي يا تكميل 67 طرح و پروژه مهم توسعه اي و زيرساختي استان، از مهم ترين آن‌ها است كه يكي از سفرهاي استاني كم‌نظير و پربركت دولت دوازدهم را رقم زد.
به عنوان نماينده دولت در استان، از همراهي و همدلي آيت‌الله فلاحتي نماينده معزز ولي فقيه در استان، نمايندگان انديشمند استان در مجلس خبرگان رهبري، ائمه جمعه و نمايندگان محترم مردم استان در مجلس شوراي اسلامي، نهايت تشكر را دارم.
از دست‌اندركاران و همراهان اين حماسه پرشكوه، از جمله نيروهاي نظامي، انتظامي و امنيتي، اعضاي شوراي تامين استان، مديران دستگاه‌هاي اجرايي و همچنين خانواده معظم شهدا و ايثارگران، علما و روحانيون، نخبگان، سرمايه‌گذاران و فعالان بخش خصوصي، ستادهاي مردمي استقبال، رسانه‌ها، مطبوعات و اصحاب محترم و پرتلاش رسانه، اصحاب قلم و انديشه، تشكل‌ها، گروه‌ها و فعالين مدني و سياسي، كليه اقشار و اصناف و بويژه جوانان كه در كنار همه دوستداران گيلان عزيز، خاصه شهروندان شريف لاهيجان، براي خلق اين حماسه باشكوه نقش آفريني كردند، سپاسگزارم.
بي ترديد اين حضور باشكوه، علاوه بر آنكه به خدمتگزاران شما در استان، توان تازه اي بخشيد، موجب سنگين‌تر شدن بار اين مسئوليت شده است و اميدواريم با عنايت پروردگار بتوانيم اين حس اعتماد را با اهتمام ويژه دست اندركاران و ياري مردم بالاخص با اصلاح رفتار اداري و تقويت سازوكارهاي نظارت مردم بر دولت و عملكردي در شأن مردم عزيز گيلان، پاسخ دهيم.
7296/2007/