103 ميليارد ريال بابت عيدي به كاركنان دولت در فارس پرداخت شد

شيراز- ايرنا- مديركل اقتصاد و دارايي استان فارس گفت: افزون بر 103 ميليارد ريال عيدي به كاركنان دستگاه هاي اجرايي استان فارس پرداخت شد.

بابك دائي پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با اعلام اين خبر كه حقوق و عيدي كاركنان دستگاه هاي اجرايي استان در سال جاري پرداخت شد؛ اضافه كرد: در 11 ماهه سال جاري از محل اعتبارات استاني جمعاً افزون بر سه هزار و 800 ميليارد ريال حقوق ، مزايا و عيدي به تعداد 10 هزار و 209 نفر شاغل در دستگاههاي اجرايي استان پرداخت شده است.
وي ادامه داد: اين رقم نسبت به مدت مشابه پارسال 24.4 درصد رشد را نشان مي دهد.
مديركل اقتصاد و دارايي فارس با بيان اين كه يكي از مهمترين اقدامات خزانه معين پرداخت حقوق و مزاياي كاركنان دستگاههاي اجرايي استان محسوب مي شود، گفت: اين اداره‌كل آمار و اطلاعات مربوط به حقوق كاركنان رسمي، پيماني و قراردادي 25 دستگاه اجرايي استان كه داراي اعتبارات هزينه اي استاني مي باشند را به صورت ماهانه احصاء و بررسي نموده و پس از تائيد، در موعد مقرر از طريق سيستم بانك مركزي به خزانه‌داري‌كل كشور ارسال مي كند.
وي همچنين متذكر شد: حقوق و مزاياي تعدادي از دستگاههاي اجرايي استان به صورت متمركز و از محل اعتبارات ملي پرداخت مي گردد و آمار ذكر شده صرفاً مربوط به دستگاه‌هايي است كه حقوق و مزاياي آنها از محل اعتبارات استاني پرداخت مي شود.
ع.پ/ 2027