اميدبخشي به مردم رسالت اصلي خبرنگاران ورزشي است

اروميه - ايرنا - مديركل مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان گفت: اميدبخشي و ايجاد شور و نشاط در جامعه در كنار انتقاد سازنده از وظايف مهم اصحاب رسانه به ويژه خبرنگاران حوزه ورزش است.

مازيار ناظمي روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در محل فرهنگسراي جوان اروميه افزود: بدون شك رويدادهاي ورزشي ارتباط مستقيم با غرور ملي كشور دارد و موجب ايجاد شور و نشاط اجتماعي در سطح جامعه مي شود.
وي بيان كرد: به جرات مي توان ادعا كرد اطلاع رساني در حوزه ورزش مبحثي پرنشاط و اميدبخش است و امروزه با پيشرفت علم تكنولوژي اخبار و اطلاعات حوزه هاي مختلف در سريع ترين زمان در اختيار مردم قرار مي گيرد.
وي به نقش مهم روابط عمومي ها و اصحاب رسانه به عنوان خط مقدم اطلاع رساني اشاره كرد و ادامه داد: اين قشر آگاه جامعه به عنوان نقطه اتكا و اميدبخش مردم بايد وظيفه اخلاقي و انساني خود را با بهترين كيفيت انجام دهند.
وي اضافه كرد: نبايد اجازه داد نبض اطلاع رساني كشور به دست ناشران اخبار سياه بيافتد زيرا با توجه به تحريم هاي اقتصادي حاكم بر كشور، وظيفه داريم از تبديل آن به جنگ رواني در لايه هاي مختلف جامعه جلوگيري كنيم.
مديركل مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان گفت: انتقاد از مسوولان و مديران بايد سازنده باشد زيرا انتقاد مخرب و ناعادلانه مسوولان را به مارپيچ سكوت فرو مي برد و اين امر موجب بروز مشكلات بيشتري خواهد شد.
ناظمي همچنين افزود: وزارت ورزش و جوانان با تمام توان و با حمايت دولت تدبير و اميد در پرداخت پاداش قهرمانان و مدال آوران عرصه هاي ورزشي عزم جدي داشته است و همه ورزشكاران پاداش خود را دريافت كرده اند.
مديركل مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان گفت: بر اساس نظر مثبت وزير ورزش و جوانان تا زماني كه جوانان بخشي از اين وزارتخانه هستند، تمامي امورات آنان به تمام توان انجام مي شود.
به گزارش ايرنا گردهمايي مديران روابط عمومي ادارات كل ورزش و جوانان شمال غرب كشور با حضور مديركل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان روز پنجشنبه /16 اسفند/ در سالن فرهنگسراي جوان اروميه برگزار شد؛ در اين گردهمايي مديران روابط عمومي استان هاي كردستان، آذربايجان غربي، اردبيل، آذربايجان شرقي و زنجان حضور داشتند.
در جريان اين گردهمايي ايرناي آذربايجان غربي با حضور مديركل روابط عمومي وزرات ورزش و جوانان به عنوان خبرگزاري برتر سال جاري استان معرفي و مورد تجليل قرار گرفت و از «عليرضا فولادي» رييس خبرگزاري جمهوري اسلامي در استان با اهداي لوح ياد بود تجليل شد.
3072/7156