تيم فوتبال نوجوانان شهرداري رشت با شش گل سياهكل را شكست داد

رشت - ايرنا - در ادامه رقابت هاي فوتبال ليگ نوجوانان باشگاه استان گيلان، تيم شهرداري رشت با شش گل آينده سازان سياهكل را شكست داد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، در اين ديدار از هفته نوزدهم اين رقابت ها تيم فوتبال نوجوانان عصر چهارشنبه شهرداري رشت با نتيجه شش بر يك برابر تيم آينده سازان سياهكل به برتري رسيد.
در اين ديدار كه به ميزباني شهرداري در رشت انجام شد، اين تيم از فرصت ميزباني سود برده و در يك بازي برتر و با به ثمر رساندن شش گل و فقط دريافت يك گل ، علاوه بر كسب هر سه امتياز اين مسابقه، پرگل ترين بازي هفته نوزدهم را رقم زد.
همچنين در ساير ديدارهاي برگرار شده اين رقابت ها، تيم فوتبال نوجوانان سپيدرود رشت به دليل حاضر نشدن تيم دخانيات با نتيجه سه بر صفر برنده اعلام شد و بازي تيم هاي فوتبال نوجوانان اتحاد آبكنار بندرانزلي و خزر لنگرود با نتيجه مساوي يك بر يك خاتمه يافت.
در ساير ديدارهاي انجام شده از هفته نوزدهم اين رقابت ها نيز، تيم فوتبال نوجوانان فراز لاهيجان با نتيجه پنج بر صفر پرسپوليس رشت را مغلوب كرد و تيم فوتبال نوجوانان وحدت ماسال با نتيجه يك بر صفر برابر الماس اسالم تالش به برتري دست بافت.
در جدول رده بندي اين مسابقات و تا پايان هفته نوزدهم ، تيم فوتبال نوجوانان فراز لاهيجان همچنان در صدر جدول قرار دارد و شانس اصلي كسب مقام قهرماني بشمار مي رود، تيم هاي فوتبال نوجوانان شهرداري و سپيدرود رشت نيز به ترتيب دوم و سوم هستند.
در رقابت هاي فوتبال ليگ برتر نوجوانان باشگاه هاي استان گيلان، 12 تيم در يك گروه به صورت دوره اي و رفت و برگشت با هم به رقابت مي پردازند.
7285 /6030