۱۵ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۵:۵۱
کد خبر: 83233788
۰ نفر
شماره جدید خط حزب الله منتشر شد

تهران- ایرنا- صد ‌‌و ‌‌هفتاد ‌و پنجمین شماره‌ نشریه‌ خط حزب‌الله با عنوان «مردم را شرطی نكنید» منتشر شد.

به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، مردادماه سال گذشته، روز تنفیذ دوره‌ی جدید ریاست‌جمهوری آقای روحانی، رهبر انقلاب در بیانات خود، «سه جهت‌گیری كلی» را به دولت جدید توصیه كردند كه یكی از آ‌نها «تعامل گسترده‌ی با دنیا» و سایر كشورها بود. اما از نظر رهبر انقلاب، این جهت‌گیری كلی و تعامل، نباید موجب غفلت مسئولان از پرداختن به ظرفیت‌های كشور برای حل مشكلات، و گره زدن همه‌چیز به توافق با همتایان خارجی، مخصوصا غربی‌ها (با توجه به سابقه‌ی بدعهدی‌شان) شود. به‌همین علت رهبر انقلاب در دیدار با هیات دولت در تیرماه سال جاری، درباره‌ی بسته‌ی پیشنهادی اروپایی‌ها چنین فرمودند: «مردم را درباره‌ی بسته‌ی اروپایی شرطی نكنید...» خط حزب الله در سخن هفته این شماره خود به هشدارهای مهم رهبر انقلاب به دولت درباره‌ی این موضوع پرداخته است.
در بخشی از این چنین می خوانیم: رهبر انقلاب در دیدار با مداحان و به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه‌ی زهرا (س)، با تأكید بر اهمیت مسئله‌ی «خانواده»، به تلاش دشمنان بشریت برای نابودی این نهاد اجتماعی اشاره كردند. ایشان با انتقاد از برخی رسوم و عادات غلط، مبارزه با برنامه‌های دشمنان در این حوزه را یكی از موثرترین شیوه‌ها برای حفظ و رشد انقلاب و نظام اسلامی برشمردند. خط‌ حزب‌الله در اطلاع‌نگاشت این شماره به بررسی مهم‌ترین رهنمودهای رهبر انقلاب در خصوص خانواده و ازدواج پرداخته است.
سایر بخش‌های نشریه كه خواندن آنها توصیه می‌شود نیز به شرح زیر است:
زن ایرانی باید اینگونه باشد/ خانواده ایرانی
مردی كه زندگی‌اش در طول دوران مسئولیت تغییری نكرد/ خاطرات رهبری
گناهی كه ممكن است مداحان مرتكب شوند! / هیئت انقلابی
اگر ایستادگی دانشجویان در مقابل انحرافات، موجب اصلاح مسئولان نشد، تكلیف چیست؟ / پرسش و پاسخ
اختلاف طبقاتی منطق اسلامی ندارد / كلام امام
باید مراقب دل خود باشیم/ درس اخلاق
اسراف بد است حتی در انفاق راه خدا/ مطالبه رهبری
نقشه دشمن را باید شناخت / روش تحلیل سیاسی
كار مهم بچه‌‌های تفحص شهدا/ عكس نوشت
راز اقتدار یك ملّت/ حزب‌الله این است

*طبق رسم هفتگی خط حزب‌الله، شماره 175 هفته‌نامه نیز به ارواح طیبه شهدای مدافع حرم، شهید سعید انصاری و شهید حمید محمدرضایی تقدیم می‌شود.

*نسخه‌ PDF نشریه در سه نسخه‌ تابلوی اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تكثیر روی خروجی پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع كنند.
سیام*3061*1535