۱۴ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۶:۵۰
کد خبر: 83232462
۰ نفر
استاندار البرز: ايرنا امانتدار است

تهران-ايرنا- استاندار البرز با اشاره به اينكه از ظرفيت رسانه ها بايد براي انعكاس تلاش شبانه روزي دولت بهره برد، گفت: ايرنا اقدامات دولت را با حفظ اصل امانتداري و صادقانه بيان مي كند.

به گزارش ايرنا عزيزالله شهبازي روز سه شنبه در ديدار با سيدضياء هاشمي مديرعامل خبرگزاري جمهوري اسلامي(ايرنا) اظهارداشت: امروز نياز است كه با مردم صادقه سخن گفت و اقدامات را بدون غلو تبيين كرد.
وي با تاكيد بر توسعه همكاري ها با خبرگزاري جمهوري اسلامي در جريان اطلاع رساني گفت: اقدامات اين خبرگزاري همانند مجاهدتي خاموش است و مجموعه اي از نيروهاي شايسته و با انگيزه در ايرنا فعاليت مي كنند.
شهبازي، حضور خبرگزاري ايرنا در ميدان رسانه اي كشور را با منابع انساني و ظرفيت مديريت دانشمند آن، فرصت مغتنمي دانست و افزود: ايرنا البرز هم با امانتداري در استان بخوبي فعاليت مي كند.
وي اظهارداشت: در مجموعه مديريت استان البرز تلاش هاي زيادي در حوزه اطلاع رساني بويژه بخش هاي اقتصادي و افزايش سرمايه هاي اجتماعي به عنوان ركن توسعه در حال انجام است.
استاندار البرز در بخش ديگري از سخنان خود درباره وضعيت تكميل پروژه آزاد راه تهران-شمال و كنترل ترافيك در اين استان توضيحاتي را ارائه و توضيح داد: 28 كيلومتر از اين مسير در استان البرز قرار دارد كه با وعده وزير راه و شهرسازي مقرر شده اين بخش تيرماه 98 به بهره برداري برسد.
وي افزود: براساس سرشماري طي سال هاي 90 تا 95، ميل تهراني ها (براي سفر) به سمت استان البرز و بعد استان هاي شرقي و جنوبي بوده و عمده ترافيك ما 15 كيلومتر از گرمدره تا حصارك تعريف شده كه براي كنترل ترافيك در اين استان تمهيداتي از جمله ساخت پل در محورهاي ميدان سپاه، مهرشهر، فرودگاه پيام و توسعه قطار شهري تهران-كرج و طالقان-هشتگرد درنظر گرفته شده است.
شهبازي اظهارداشت: عمده پروژه ها در اين استان ملي و نيازمند اعتبارهاي قابل توجه و فرااستاني است كه دولت هم در اين زمينه توجه و مشاركت داشته است.
تهرام/7245/ 1008