معاون فرماندار آستارا: استقبال از رئيس جمهوري، تجلي وحدت است

آستارا - ايرنا - معاون سياسي و اجتماعي فرماندار آستارا گفت: اشتياق به استقبال از رئيس جمهوري نشانه وحدت و همدلي مردم اين شهرستان و گيلان است و سفر رئيس دولت تدبير و اميد به استان، مايه خير و بركت خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ايرنا سامان ساسانيان روز دوشنبه در جلسه ستاد استقبال از رئيس جمهوري در فرمانداري آستارا افزود: سفر پرخير و بركت رئيس جمهوري، فرصت مغتنم طرح موضوعات و مشكلات شهرستان آستارا و قرار گرفتن در مسير رشد و بالندگي است.
وي اضافه كرد: مردم بار ديگر در استقبال از رئيس جمهوري حماسه وحدت خود را به منصه ظهور خواهند گذاشت و باعث نااميدي دشمنان كوردل خواهند شد.
وي بيان كرد: در سايه همدلي و حمايت همه‌جانبه مردم گيلان، دولتمردان با انگيزه‌ افزون جهت رشد و شكوفايي شهرستان هاي استان تلاش خواهند كرد و به يقين، اين سفر نقطه عطفي در مسير توسعه خواهد بود.
ساسانيان خاطرنشان كرد: 500 نفر از دانشجويان، كشاورزان، كارگران، كارمندان، احزاب سياسي، فرهنگيان و بازاريان در قالب 11 اتوبوس، صبح روز چهارشنبه براي استقبال از رئيس جمهوري و شركت در مراسم سخنراني به لاهيجان عازم خواهند شد و دستگاه هاي اجرايي براي استقبال باشكوه از رئيس جمهوري مشاركت كنند.
رئيس جمهوري، جمعي از وزرا و اعضاي هيأت دولت روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاري مهمان گيلاني ها خواهند بود و نخستين برنامه دكتر روحاني حضور در جمع مردم استان و سخنراني در ورزشگاه شهر لاهيجان است و راه آهن قزوين - رشت به طور رسمي افتتاح خواهد شد.
حجت الاسلام روحاني رئيس جمهوري در اواخر فروردين ماه سال 94 در پانزدهمين سفر استاني خود و اوايل فروردين ماه سال 96 براي بهره برداري از چند طرح مهم عمراني و صنعتي به گيلان سفر كرده بود.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در منتهي اليه غرب استان گيلان و همسايگي جمهوري آذربايجان واقع است.
7105 / 7124/2007