۱۳ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۹:۱۷
کد خبر: 83230261
۰ نفر
ذبیح الله رضوان مدنی به فرزندان شهیدش پیوست

كرمانشاه- ایرنا- «ذبیح‌الله رضوان مدنی» پدر شهیدان هاشم، حسن و حشمت الله رضوان مدنی شامگاه یكشنبه 12 اسفند پس از سال‌ها تحمل صبر و بردباری به دیدار فرزندان شهیدش شتافت.

رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه كرمانشاه روز دوشنبه به ایرنا گفت: مراسم تشییع پیكر آن اسوه صبر، استقامت و اخلاص روز سه شنبه ساعت 9 صبح در گلزار شهدای باغ فردوس شهر كرمانشاه انجام می شود و در جوار مزار مطهر فرزندان گلگون كفنش به خاك سپرده می‌شود.
علیرضا شهرستانی افزود: مراسم ترحیم نیز عصر روز سه شنبه ساعت 15 و 30 دقیقه تا 17 و 30 دقیقه در مسجدالنبی طاق بستان برگزار می‌شود، لذا از عموم خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و اقشار مختلف مردم شریف و انقلابی دعوت می‌شود كه برای تجلیل از این فقید سعید حضور به هم رسانند.
مسعود امیری داماد مرحوم ذبیح الله رضوان مدنی نیز در دوران دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

**امام جمعه و استاندار كرمانشاه درگذشت پدر سه شهید را تسلیت گفتند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه كرمانشاه و استاندار كرمانشاه در پیام های جداگانه ای درگذشت ذبیح‌الله رضوان مدنی، پدر شهیدان رضوان مدنی را تسلیت گفتند.
در پیام تسلیت آیت‌الله مصطفی علما آمده است: درگذشت پدر سرداران شهید هاشم حسن و حشمت الله رضوان مدنی آن مرد با تقوا و الهی و اسوه صبر و استقامت كه پس از سالها تحمل صبر و شكیبایی به دیدار فرزندان شهیدش شتافت موجب تاثر این جانب گردید.
امام جمعه كرمانشاه در این پیام افزوده است: برای آن فقید سعید كه با تربیت فرزندانی انقلابی و رشید درخت تناور انقلاب اسلامی را با نثار خون مقدس خود آبیاری كردند امیدوارم كه با امام شهدا و شهیدان و گلگون كفن انقلاب اسلامی محشور گردند و برای بازماندگان و صبر جمیل و اجر جزیل را خواستار است.
هوشنگ بازوند استاندار كرمانشاه نیز در پیامی با تسلیت درگذشت پدر این سه شهید والامقام، نوشت: خبر درگذشت مرحوم حاج ذبیح‌الله رضوان مدنی، پدر شهدای والامقام رضوان مدنی كه الگوی كم نظیر ولایتمداری و صبر انقلابی و اسطوره روحیه مقاومت و ایثارگری بود، موجب تأثر و تألم فراوان شد.
در ادامه این پیام آمده است: بدینوسیله ضمن عرض تسلیت به مقام معظم رهبری و رییس جمهوری و ابراز همدردی با خانواده سوگوار رضوان مدنی و مردم عزیز و انقلابی استان به ویژه جمیع خانواده معظم شهدا و ایثارگران؛ برای آن مرحوم مغفور علو درجات و غفران الهی و همنشینی با ابرار الهی و فرزندان شهیدش و برای بازماندگان معزز صبر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
ذبیح‌الله رضوان مدنی شامگاه یكشنبه به فرزندان شهیدش پیوست.
مقام معظم رهبری در سفر سال 90 به كرمانشاه با حضور در منزل شهیدان رضوان مدنی از این پدر صبور تجلیل كردند.
استان كرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت بیش از 9 هزار و 800 شهید تقدیم انقلاب اسلامی كرده است.
8066