سفر رئيس جمهوري فرصتي براي توسعه زيرساخت هاي آستاراست

آستارا - ايرنا - فرماندار آستارا گفت: سفر رئيس جمهوري به استان گيلان در اواخر هفته جاري فرصتي براي رفع مشكلات و توسعه زيرساخت هاي اين شهرستان است.

به گزارش خبرنگار ايرنا حسن رستم زاد روز يكشنبه در جلسه شوراي اداري در فرمانداري آستارا افزود: در سفر رئيس جمهوري به استان گيلان، يكي از وزيران دولت در آستارا حضور خواهد يافت و مشكلات حوزه هاي عمراني، اقتصادي، ورزشي و فرهنگي توسط مديران جمع بندي و در جلسه مشترك با حضور وي پيگيري خواهد شد.
وي اظهار كرد: وزير دولت در آستارا ديدار مردمي خواهد داشت و شهرداري هاي آستارا، لوندويل، بخشداران و اصحاب رسانه در اين راستا همكاري و اطلاع رساني كنند.
وي بيان كرد: مردم با وجود مشكلات اقتصادي به ارزش هاي انقلاب پايبند هستند و در سفر رئيس جمهوري، اوج اتحاد و همدلي مردم گيلان به نمايش گذاشته خواهد شد.
رستم زاد گفت: در آستانه عيد نوروز بايد بستري براي جذب و ماندگاري گردشگران در شهرستان آستارا فراهم شود و در اين راستا دستگاه هاي متولي مشاركت كنند.
فرماندار آستارا گفت: بايد با گرانفروشي برخورد قانوني شود و مردم براي خريد اقلام اساسي نظير گوشت و مرغ با مشكل مواجه هستند و با همكاري خيران در آستانه عيد نوروز، مواد غذايي در بين نيازمندان روستاها توزيع خواهد شد.
امام جمعه آستارا هم گفت: مردم بزرگترين پشتوانه نظام جمهوري اسلامي ايران هستند و در آستانه سال جديد، رفع مشكلات نيازمندان مورد توجه مسئولان و خيران قرار گيرد.
حجت الاسلام كاظم حافظ نيا افزود: تكريم ارباب رجوع، رسيدگي به امور اداري شهروندان و برنامه ريزي و تصميم گيري بهتر براي سال جديد در دستور كار مديران دستگاه هاي اجرايي قرار گيرد.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در منتهي اليه غرب استان گيلان و همسايگي جمهوري آذربايجان واقع است.
رئيس جمهوري ، جمعي از وزرا و اعضاي هيأت دولت روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاري به استان گيلان سفر مي كنند.
7105 / 7124 / 2007