۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
کد خبر 83227889
۰ نفر
برگزاري مسابقه شناي  قهرماني در هرمزگان

بندرعباس- ايرنا- رييس هيات شناي هرمزگان گفت: رقابت‌ رده‌هاي سني مختلف در رشته ورزشي شنا با حضور 160 شناگر در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش ايرنا، مهدي مهني نسب روز شنبه در مراسم افتتاحيه مسابقه شناي قهرماني استان افزود: در اين دوره از رقابت‌ها ورزشكاران عملكرد خوبي را از خود بر جاي گذاشتند و نفرهاي برتر براي كسب عنوان قهرماني از انگيزه‌هاي بالايي برخوردار بودند.
وي بيان داشت: در رده سني زير 7 سال، رادين جعفري ازهفت تير، امير رضا قاسمي از شيلات و آزاد زارعي از اتحاد قشم به ترتيب مقام هاي اول تا سوم را كسب كردند.
وي خاطر نشان كرد: همچنين در رده سني 8 تا 9 سال عنوان هاي اول تا سوم اين مسابقه به احسان حداديان، سيد پارسا حسيني و متين محمدي اختصاص يافت.
رييس هيات شناي هرمزگان ادامه داد: در رده سني 10 سال كيان شريفيان، سبحان اماني وهومن سهرابي از ورزشگاه هفت تير مقام هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
مهني نسب ياد آور شد: رده سني 11 تا 12 سال نيز امير ارسلان زارع، كيارش رييسي و ايليا لياقت مقام هاي اول تا سوم را به دست آوردند.
رييس هيات شنا، شيرجه وواترپلو هرمزگان گفت : در رده سني 13 تا 14 سال، امير محمد امير زاده عنوان نخست را به دست آورد و حميدرضا ملك و سهيل قاسم زاده مقام دوم وسوم را كسب كردند.
وي عنوان كرد: نوجوانان در سنين 15 تا 17 سال احمد محمودي فر مقام اول را كسب كرد و سعيد برتينا و محمد سعيد عبدالهي به ترتيب در جايگاه دوم وسوم ايستادند .
اين مقام مسوول درادامه به نتايج نفرهاي برتر شناي رده هاي سني دختران اشاره كرد و گفت: در گروه دختران رده سني زير 7 سال
آيدا زارعي مقام نخست را كسب كرد و همتا زماني نژاد و اسرا بازماندگان مقام هاي دوم وسوم را كسب كردند .
وي ادامه داد: در رده سني 8 تا 10 سال الهام رنجبر، رژين جعفري و آتنا پورجعفري به ترتيب عنوان هاي دوم وسوم رابه دست آوردند و در رده سني 11تا 12 سال رحيمي، سروناز صادقي و نرجس رنجبر به ترتيب اول تا سوم شدند.
رييس هيئت شناي استان در ادامه گفت: در رده سني 13 تا 14 سال پرنيا شهبازي مقام اول و رها مراني زاده و فاطمه مليوار مقام هاي دوم وسوم را از آن خود كردند.
وي بيان داشت: در سنين 15 تا 17 سال رقيه پاشنگ در سكوي اول قرار گرفت و نيكا رحيمي و مهرسا ماجدي مقام هاي دوم وسوم را كسب كردند.
همچنين مراسم اختتاميه شناي قهرماني استان هرمزگان در سالن ورزشي هفت تير بندرعباس برگزار كه از خانواده اسماعيل زاده تجليل و به نفرهاي برتر دختر و پسر در اين دوره از مسابقه، مدال، لوح و جوايز اهدا شد.
9944 /6048