فدراسیون ورزش دانشگاهی خواستار تعیین اعتبارات است

تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون ورزش های دانشگاهی در بیان مطالبات این فدراسیون از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مشخص شدن میزان اعتبارات مالی فدراسیون، تشكیل شورای عالی ورزش دانشگاهی و تعیین سهم مالی هر بخش در اداره امور از جمله مطالبات فدراسیون از این وزارتخانه است .

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا، محمدرضا دهخدا امروز (شنبه) در مجمع عمومی سالانه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی كه با حضور منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رییس مجمع فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برگزار شد، ادامه داد: مشاركت سایر بخش ها و دسترسی به اسناد بالادستی از دیگر مطالبات فدراسیون ورزش های دانشگاهی است.
وی افزود: سال ٩٧ در مقایسه با سال قبل، از نظر اقدامات و برنامه های انجام شده در فدراسیون ورزش های دانشگاهی، سالی پركار و مهم بود.
دهخدا با اشاره به برخی اقدامات صورت گرفته، عنوان كرد: حضور در مسابقات بین المللی و كسب نائب قهرمانی در دو رشته كاراته و جودو و كسب ٤ مدال طلا در ووشو از دستاوردهای این حضور بوده است.
وی در ادامه به حضور در رویدادهای مختلف ورزش دانشجویی و اعزام های بین الملی اشاره كرد و گفت: امسال دانشجویانی را به دوره های آموزشی داوطلبان به مسكو و ایتالیا اعزام كردیم.
برگزاری جلساتی در رابطه با یونیورسیاد دانشجویی، بزرگداشت روز ورزش دانشجویان، اعزام تیم های فوتبال، سنگ نوردی، شركت تیم های بسكتبال سه در سه زنان و مردان، شركت در مسابقات پاورلیفتینگ و كسب مدال، برگزاری المپیاد و جشنواره در ١٦ استان و افزایش فعالیت هیات های ورزشی دانشجویی از دیگر اقدامات فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در سال ٩٧ است.
9283** 1200