حل مشكلات معيشتي و اشتغال، مهمترين مطالبه مردم است

قزوين - ايرنا - نماينده مردم قزوين، البرز و آبيك در مجلس شوراي اسلامي گفت:حل مشكلات معيشتي و اشتغال مهمترين مطالبه مردم از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي است كه بايد با اهتمام دستگاه هاي اجرايي براي رفع آنها با دقت و سرعت اقدام شود.

داوود محمدي روز جمعه در حاشيه ميز خدمت نماز جمعه به خبرنگار ايرنا گفت:برخي دستگاه هاي اداري پاسخ مناسبي به مطالبات مردم نمي دهند در حاليكه نمايندگان مجلس شوراي اسلامي همواره بر پاسخگويي سريع و دقيق به نيازهاي مردم تاكيد كرده اند.
وي با اشاره به گلايه مردم از گراني اقلام اساسي در بازار مانند گوشت قرمز و مرغ افزود:بايد دستگاه هاي اجرايي و متوليان تنظيم بازار با دقت و اهتمام بيشتري در اين زمينه اقدام كنند تا نارضايتي و گلايه مندي مردم را در اين خصوص شاهد نباشيم.
محمدي همچنين به صف هاي طولاني خريد گوشت مرغ و قرمز اشاره كرد و گفت: اين نوع صف ها مستحق كرامت مردم و شهروندان نيستند و بايد با كمك به دولت هرچه سريعتر موانع را از پيش رو برداريم.
اين نماينده مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مجلس شوراي اسلامي افزود: موضوع گراني را به دولت تذكر داده ايم تا تمهيدات لازم براي آن لحاظ شود.
وي با اشاره به طرح نهضت خدمت، افزود:ديدار با مردم در حاشيه برگزاري نماز جمعه ابتكار عمل مناسبي است كه از سوي دفتر نماز جمعه قزوين اجرايي شده تا شاهد حل مشكلات مردم به دور از كاغذبازي هاي اداري باشيم.
9925* 6101