۱۰ اسفند ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۲۰
کد خبر: 83226808
۰ نفر
واژگونی اتوبوس در محور قم- تهران 3 كشته و 11 مصدوم داشت

قم – ایرنا – سخنگوی مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی قم با اشاره به حادثه واژگونی یك دستگاه اتوبوس در محور قم به تهران گفت: این حادثه كه صبح امروز رخ داد 3 كشته و 11 مصدوم برجا گذاشت.

مهدی فراهانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برخی اخبار منتشر شده پیرامون تعداد كشته ها و مصدومان این حادثه افزود: اخبار منتشر پیرامون 8 كشته و 36 كشته در این حادثه تكذیب می شود.
وی افزود: امروز حدود ساعت 9 صبح در كیلومتر 48 اتوبان قم – تهران یك دستگاه اتوبوس واژگونی شد كه بلافاصله پس از اطلاع این حادثه به مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی، 6 دستگاه آمبولانس، یك دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام و به دلیل وخامت حال برخی مصدومان بالگرد اورژانس نیز به پرواز در آمد.
فراهانی ادامه داد: بر اساس اعلام پلیس راه، كل سرنشینان این اتوبوس 15 تن بیشتر نبوده است كه با اعلام پرسنل اورژانس واقع در محل، این حادثه 3 كشته و 11 مصدوم داشته كه ممكن است به دلیل وخامت حال برخی از سرنشینان به تعداد كشته های این حادثه افزوده شود.
وی با بیان اینكه تمام مصدومان این حادثه به مراكز درمانی و بیمارستانی قم منتقل شده اند گفت: بالگرد اورژانس در این عملیات نقش چشمگیری داشت و در این حادثه 2 بار اقدام به انتقال مصدومان حادثه به بیمارستان شهید بهشتی قم كرد.
7404/ 6133/