سرمربي: تيم شهداب يزد براي ليگ برتري شدن بازي مي كند

يزد - ايرنا - سرمربي تيم واليبال شهداب يزد با اشاره به توانايي و همت بازيكنان و كادر فني اين تيم گفت: هدف ما حضور در ليگ برتر باشگاه هاي كشور و كسب سهميه براي استان است.

عباسعلي ميرحسيني پنجشنبه شب در حاشيه ديدار اين تيم با راه ياب ملل مريوان كردستان در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: با غيرت و جنگندگي نفرات، مسابقه پاياني خود را با قدرت و شناخت انجام مي دهيم.
وي با قدرداني از حمايت مسئولان و هواداران در پيكاري هاي ليگ دسته يك واليبال باشگاه هاي كشور ادامه داد: با حمايت تماشاگران و دعاي خير مردم مي توان به توفيق رسيد.
مرحله نيمه نهايي ليگ دسته اول واليبال كشور در 2 مسابقه رفت و برگشت برگزار شد كه در پايان 2 تيم شهداب يزد و راه ياب ملل مريوان به نتيجه مساوي رسيدند.
مسابقه نهايي براي مشخص شدن تيم برنده و كسب سهميه و حضور در ليگ برتر كشور در يك ديدار حساس در روز دوشنبه 13 اسفندماه 1397 از ساعت 16 در سالن ورزشي مريوان برگزار مي شود.
به گزارش ايرنا، تيم واليبال شهداب يزد در دور برگشت مرحله نيمه نهايي پيكارهاي واليبال ليگ دسته يك قهرماني باشگاه هاي كشور، شامگاه پنجشنبه در سالن شاهديه يزد با نتيجه سه بر صفر بر راه ياب ملل مريوان كردستان غلبه كرد.
در اين مسابقه كه در حضور جمعي از مسئولان و هواداران برگزار شد، تيم شهداب به ترتيب در ست هاي اول، دوم و سوم با امتيازهاي 25 بر 20، 25 بر 23 و 25 بر 23بر حريف غلبه كرد.
تيم خاتم اردكان تنها نماينده واليبال استان در ليگ برتر كشور است.
استان يزد 48 هيات و 65 هزار ورزشكار زيرپوشش بيمه ورزشي دارد كه حدود 2 هزار نفر در رشته واليبال فعاليت دارند.
7536/ 6197