تيم واليبال شهداب يزد بر راه ياب ملل مريوان غلبه كرد

يزد - ايرنا - تيم واليبال شهداب يزد در دور برگشت مرحله نيمه نهايي پيكارهاي واليبال ليگ دسته يك قهرماني باشگاه هاي كشور، شامگاه پنجشنبه در سالن شاهديه يزد با نتيجه سه بر صفر بر راه ياب ملل مريوان كردستان غلبه كرد.

به گزارش ايرنا، در اين مسابقه كه در حضور جمعي از مسئولان و هواداران برگزار شد، تيم شهداب به ترتيب در ست هاي اول، دوم و سوم با امتيازهاي 25 بر 20، 25 بر 23 و 25 بر 23بر حريف غلبه كرد.
تيم هاي شهداب يزد، صنايع و خاتم جوان اردكان در گروه چهارم اين پيكارها با تيم هاي لاستيك بارز كرمان و مرزداران سيستان و بلوچستان هم‌گروه است.
اين مسابقات در چهار گروه به‌صورت دوره‌اي و رفت‌و برگشت برگزار مي‌شود و تيم هاي اول و دوم به مرحله دوم صعود مي‌كنند.
در گروه يك تيم هاي ميلاد نور رامسر، نماينده نور، شهروند نكا، توپكا بابلسر و ژلانو آق قلا و در گروه دوم نيز تيم هاي افق قم، مقاومت تهران بزرگ، شهداي رامسر، شهرداري كرج و ملوان حضور دارند.
همچنين در گروه سوم، تيم هاي نماينده اراك، راهياب ملل مريوان، نماينده اصفهان، كاشي كاژه كرمانشاه، شهرداري قزوين و مقاومت مهاباد رقابت هاي خود را برگزار مي‌كنند.
تيم هاي اول تا چهارم گروه‌هاي يك و دو و گروه‌هاي سه و چهار به‌صورت ضربدري با يكديگر رقابت مي‌كنند و در نهايت چهار تيم برتر به‌صورت متمركز مرحله نهايي را برگزار مي‌كنند و 2 تيم راهي ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور در فصل آينده (1398) خواهند شد.
سه تيم شهداب يزد، خاتم جوان و صنايع اردكان سه نماينده استان يزد در ليگ دسته يك واليبال باشگاه هاي كشور هستند.
استان يزد 48 هيات و 65 هزار ورزشكار زيرپوشش بيمه ورزشي دارد كه حدود 2 هزار نفر در رشته واليبال فعاليت دارند.
7536/ 2047/